[Link] Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: halidor »

nawet jeśli , to niewielkie
Balbina
Posty: 52
Rejestracja: 23 sie 2012, o 17:53

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Balbina »

halidor pisze:nawet jeśli , to niewielkie
Troszkę pokorniejszy byłeś w zeszłym roku Nie siej paniki i nie odbieraj ludziom nadziei Progi jeszcze spadną i to na wszystkich uczelniach. Dopiero zbliżamy się do półmetka rekrutacji, przed nami 2 miesiące. Byleby tylko tacy między innymi jak Ty- nie blokowali kilku miejsc! Masz prawo to robić ale pomyśl o tych, którym tak chętnie doradzasz! Przez coś takiego jak w zeszłym roku listy poblokowały się i na wielu uczelniach były wolne miejsca jeszcze w październiku bo dopiero w ostatniej chwili ludzie zabierali dokumenty!
chemia pwsz
Posty: 79
Rejestracja: 18 lip 2013, o 15:40

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: chemia pwsz »

Balbina i własnie zgadzam się w 100% taki on własnie jest. myśli ze jak ma wiecej pktów od innych to jest panem Więcej pokory bracie.
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: wok »

zaraz i tak wam powie, że ma prawo być panem i że jak wy też chcecie to mogłyscie lepiej napisać hahaha także nie ma co zaczynać )
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: fankopia47 »

Ktoś kto by tak napisał z pewnością jest wielkim egoistą i niedojrzałym psychicznie człowiekiem. Każdemu może się powinąć noga. Pytania nie podpasują, coś się zadzieje w trakcie matury i.wynik leci. Moja znajoma w zeszłym roku startowała na medycynę - zabrakło jej niewiele. W tym roku poprawiała, uczyła się cały rok sumiennie -napisała jeszcze gorzejTakże, komu się udało niech się cieszy, ale nie mieszać innych z błotem.
chemia pwsz
Posty: 79
Rejestracja: 18 lip 2013, o 15:40

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: chemia pwsz »

Tak dokładnie jednen głupi błąd i np 2% lecą co jak widać jest kolosalna róznicą
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: fankopia47 »

2% dla niektórych JEST kolosalną różnicą. Ja wiele bym dała za te 2%, bo wtedy miałabym pewny wstęp do Bydzi, a tak całe wakacje muszę się trząść.
chemia pwsz
Posty: 79
Rejestracja: 18 lip 2013, o 15:40

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: chemia pwsz »

Dokładnie jeden mały błąd i można stracić rok

A wracając lublin spadł do 169 z war 87%
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: fankopia47 »

Chemia PWSZ, jak myślisz, pytam zupełnie osobiście, czym jest podyktowany tak ogromny wzrost progów w Łodzi w stosunku do roku zeszłego? W zeszłym 460/446, w tym 460/454.Myślałam na początku że z 440 się jakoś tam dostanę, ale teraz to już nadzieja we mnie umiera.
chemia pwsz
Posty: 79
Rejestracja: 18 lip 2013, o 15:40

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: chemia pwsz »

Ja myślę tak , że wzrosła można powiedzieć ranga tej uczelni w środowisku oraz tym iż pewno znacznie wiecej osób przyłozyło się do matmy podstawowej i ją super napisało a podbno rozszerzona wcale nie była trudno wiec to sa zapewne powody
erbe
Posty: 46
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 09:20

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: erbe »

Spowodowane też to mogło być wyższą pozycja umedu w ostatnich czasy w tych wszystkich rankingach.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: tchorz »

"wzrosła można powiedzieć ranga tej uczelni w środowisku jakoś to niezbyt sensowne.

Wydaje mi się że wpierw ludzie patrzą gdzie w ogóle mają sznse się dostać, potem czy im pasuje odległość, ewentualnie czy nie krążą jakieś straszne wieści, a potem dopiero ranga uczelni

Podobnie mie umiem wytłumaczyć dlaczego w 2012 próg w Krakowie (też 1 sierpnia ) wynosił 275, a w tym roku 278 czyli wzrósł o 3 punkty.

Ciekawe co będzie za rok.281? bo za dwa to rozszerzona matma. Więc rekrutujacych pierszorocznych z kampania wrześniową raczej nie będzie
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nikt »

Czy ktoś się orientuje jaki może być poniedziałkowy próg na woj-lek? Albo ile osób złożyło dokumenty, albo ile wycofalo? 434 punkty wystarczy? Cokolwiek?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości