PODRĘCZNIKI na I rok kierunek: Lekarski we Wrocławiu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
meg
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2007, o 23:38

PODRĘCZNIKI na I rok kierunek: Lekarski we Wrocławiu

Post autor: meg »

Piszcie wszystko o podręcznikach jakie sa przydatne na wydziale lekarskim (we Wrocławiu) oraz kto chce je sprzedać lub kupic i co najważniejsze licze na opinie studentów które podręczniki sa najlepsze.
_joanka_
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2007, o 22:19

Re: PODRĘCZNIKI na I rok kierunek: Lekarski we Wrocławiu

Post autor: _joanka_ »

Jestem zainteresowana kupnem używanych podręczników, wg wykazu dla studentów I roku AM Wrocław. Proszę o kontakt przez gg. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: PODRĘCZNIKI na I rok kierunek: Lekarski we Wrocławiu

Post autor: Savok »

No napewno do anatomii Bochenek i Sawicki do histologii, bez tego mlody p.lek.med nie zajedzie
Poza tym uczelnie czesto wydaja wlasne skrypty, ktore przewaznie wystarczaja jako podstawowe zrodlo wiedzy.
meg
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2007, o 23:38

Re: PODRĘCZNIKI na I rok kierunek: Lekarski we Wrocławiu

Post autor: meg »

_joanka_ pisze:Jestem zainteresowana kupnem używanych podręczników, wg wykazu dla studentów I roku AM Wrocław. Proszę o kontakt przez gg. pozdrawiam
jak wyżej.



[ Dodano: Pon Lip 09, 2007 16:47 ]
Mam pytanie. Które wydania Bochenka sa lepsze 1989-92 czy 2006, bo nie moge znaleźć wydań które mam w wykazie na I rok. Czy bardzo sie od siebie różnia ? Prosze o opinie

[ Dodano: Pon Lip 09, 2007 16:48 ]
Aha. ten wydania w wykazie to 1998-2000.
Maturzystka
Posty: 46
Rejestracja: 1 lip 2007, o 23:18

Re: PODRĘCZNIKI na I rok kierunek: Lekarski we Wrocławiu

Post autor: Maturzystka »

zobacz sobie wykaz podręczników w poszczególnych latach na kierunek lekarski we Wrocławiu.Osobiście mogę polecić te same książki co Savok(ewentualnie mogę dodać jeszcze atlasy Sobotty).Zarówno mój brat jak i moja kuzynka,bardzo je zachwalają.
undariel
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2007, o 23:45

Re: PODRĘCZNIKI na I rok kierunek: Lekarski we Wrocławiu

Post autor: undariel »

Mam taką głupią zapytawkę. Czy jest może ktoś, kto chciałby sprzedać atlasy Sobotty (anatomii człowieka oraz histologii)?
meg
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2007, o 23:38

Re: PODRĘCZNIKI na I rok kierunek: Lekarski we Wrocławiu

Post autor: meg »

Czy może ktoś chciałby sprzedać Anatomie człowieka Bochenka Chciałabym kupic wszystkie tomy, ale najbardziej tom 1. Używane wydania 2006 lub 1988-2000. kontakt GG 2585565, lub na [at].pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości