Lekarski 2013/2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: chevelle »

ruudaa, tak serio to bibliotekarka się nie chciała zgodzić, żebym losowała drugi raz, więc po prostu sama sobie pozwoliłam Takie tam przekręty od samego początku studiowania Na razie poczekaj do szkolenia, zobaczysz co dostaniesz i najwyżej wtedy będziesz się martwić. Coś się wymyśli, spokojnie A materiały dostaniecie na bieżąco, wystarczy powiedzieć co wam potrzebne, to się poszuka na naszym mailu O właśnie - zróbcie sobie maila roku, najlepiej na gmailu.
Awatar użytkownika
Kontur
Posty: 26
Rejestracja: 3 maja 2012, o 17:35

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: Kontur »

Jak ktoś nie może iść na szkolenie biblioteczne to będzie potem jeszcze kilka innych terminów
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: Agher »

nie róbcie na gmailu bo zawsze się znajdzie jakiś ninja czy troll usuwający materiały . mailgrupowy dużo lepszy. U nas przez dwa lata był spokój, a potem jak już ludzie zdążyli się znienawidzić to zaczęło się kasowanie materiałów czy blokowanie gmaila 2 dni przed kolosem albo egzaminem
tam-kto
Posty: 65
Rejestracja: 22 cze 2013, o 17:24

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: tam-kto »

Czy na UMB jest jakaś szatnia, żeby zostawić ubrania wierzchnie, parasol lub torbę treningową z zajęć sportowych poza campusem? Coś podobnego do szatni w liceum? Czy każdy budynek/zakład/katedra ma oddzielnie? Jak to wygląda? Na numerki i są kolejki? czy jakieś automatyzacje np. wydawanie rzeczy jak na lotniskach - na taśmach np. po zakończonych zajęciach danej grupy?

Czy można zostawić rzeczy w jednej z szatni na cały dzień i tyle?
Awatar użytkownika
Włóczykijek
Posty: 83
Rejestracja: 14 lip 2013, o 14:54

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: Włóczykijek »

Różnie to wygląda, zależy od zakładu. ale uwierz mi - przynajmniej z tego co pamiętam żadnych taśm nie doświadczysz (chyba, że o czymś nie wiem ).

Uniwersytet to nie jeden budynek jak wiadomo, więc zwykle każdy budynek ma jedną swoją szatnię. np. w Coll. Universum na dole, czy w piwnicy zakładu Biofizyki. nie jestem pewien czy przypadkiem w Coll. Primum na każdym piętrze nie była oddzielna szatnia.

Ogólnie rzecz biorąc, zważając na to, że zimą w Białymstoku raczej nie pieści nas ciepła bryza, lepiej przemieszczając się między budynkami brac jednak kurteczkę. żeby oszczędzić sobie choroby i przykrych incydentów, typu: zamknęli mi zakład, więc kurteczkę odbiorę sobie jutro
Awatar użytkownika
Somatoliberyna
Posty: 72
Rejestracja: 17 cze 2013, o 22:11

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: Somatoliberyna »

tam-kto, czy przypadkiem nie wybierasz się na UMB pod wpływem reklamy Łukasza Mostowiaka, że to super nowoczesna uczelania w Polsce ?

tak mi przyszło na myśl gdy wspomniałeś o taśmach jak na lotnisku w szatniach
tam-kto
Posty: 65
Rejestracja: 22 cze 2013, o 17:24

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: tam-kto »

Somatoliberyna pisze:
Somatoliberyna pisze:tam-kto, czy przypadkiem nie wybierasz się na UMB pod wpływem reklamy Łukasza Mostowiaka, że to super nowoczesna uczelania w Polsce ?

tak mi przyszło na myśl gdy wspomniałeś o taśmach jak na lotnisku w szatniach

coś w tym jest szczególnie zachęca
Awatar użytkownika
Ganc Pomada
Posty: 140
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:57

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: Ganc Pomada »

Myślałem, że spotkam Łukasza, ale nigdzie go nie było
Awatar użytkownika
ruudaa
Posty: 69
Rejestracja: 25 lip 2013, o 19:35

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: ruudaa »

Ganc Pomada pisze:Myślałem, że spotkam Łukasza, ale nigdzie go nie było
bo Łukasz M. ciężko się uczy ze swoim szkieletorem Kostkiem i nie wychodzi z pokoju


a na poważnie
1. czy w Białymstoku są zbóje z czegoś? (coś na podobieństwo cm umk)

2. czy są III i IV terminy (poprawki) coś na kształt tego co jest w mordorze (śum)
Awatar użytkownika
Włóczykijek
Posty: 83
Rejestracja: 14 lip 2013, o 14:54

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: Włóczykijek »

Wszystko zależy od przedmiotu. ale pewnie doświadczyć można wszystkiego, jednak akurat zbójów nie polecam .z reguły, przynajmniej
tam-kto
Posty: 65
Rejestracja: 22 cze 2013, o 17:24

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: tam-kto »

co to zbój?
Awatar użytkownika
Somatoliberyna
Posty: 72
Rejestracja: 17 cze 2013, o 22:11

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: Somatoliberyna »

tam-kto, biją i patrzą czy równo puchnie by później opatrywać na zaliczenie i pierwsza pomoc z głowy
ale na poważnie obiło mi się o uszy, że to ostatnie koło ratunkowe - lepiej by starsze roczniki to wytłumaczyły. i jak ma się do tego warunek czy to jest coś podobnego?
W&#x142&#xF3czykijek pisze:Wszystko zależy od przedmiotu. ale pewnie doświadczyć można wszystkiego.
zapowiada się ciekawie
Awatar użytkownika
ruudaa
Posty: 69
Rejestracja: 25 lip 2013, o 19:35

Re: Lekarski 2013/2014

Post autor: ruudaa »

zbój to ratunek ale i też jak sama nazwa wskazuje warto unikać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości