Jakie wg Was są najcięższe studia?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
kinga88
Posty: 18
Rejestracja: 11 lut 2006, o 15:44

Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: kinga88 »

Tak jak w temacie - jakie wg Was są najtrudniejsze studia? Nie jestem przekonana do końca, na co mam się zdecydować. Chciałabym dostać się na farmację, ale po przeczytaniu postu na tym forum ( że są to bardzo ciężkie studia ) zaczęłam się poważnie zastanawiać czy opłaca się wybrać na ten kierunek
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Guru »

nie mozna powiedziec ktore studia co najtrudniejsze. dla jednego ciezka jest farmacja, dla innego medycyna a dla jeszcze biologia czy archeologia. to jest bardzo indywidualna sprawa.
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: tagitsu »

Moim zdaniem najtrudniejsze są studiaźle wybrane". Trudno jest studiować coś co zupełnie nie interesuje. Atrudne to pojęcie dość względne. Dla niektórych np. biotechnologia jest bardzo tudna, a dla ludzi którzy naprawdę się tym interesują i lubią to co robię są to łatwe studia.
wredna
Posty: 71
Rejestracja: 8 lut 2006, o 11:53

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: wredna »

albo dla niektórych trudna jest druga klasa LO
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Vinci »

dla mnie najtrudnijsze co mogloby mi sie przytafic to jakis kierunek humanistyczny
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Guru »

Vinci pisze:dla mnie najtrudnijsze co mogloby mi sie przytafic to jakis kierunek humanistyczny
nic prosteszego sielanka jak dla mnie oczywiscie
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Laura »

tagitsu pisze:Moim zdaniem najtrudniejsze są studiaźle wybrane". Trudno jest studiować coś co zupełnie nie interesuje.
Zdecydowanie popieram!
Nie powinnaś się kierować tym, co mówią inni. To, że dla nich jest to ciężki kierunek nie znaczy, że będzie ciężki i dla Ciebie. Nie wszyscy mająpowołanie do tego samego. Może się okazać, że zdasz na farmację i po pierwszej sesji uznasz, że to naprawdę proste .
Wszystko zależy od zainteresowań i pasji w tym, co się robi.
sLoTeRRR
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2006, o 21:31

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: sLoTeRRR »

tagitsu pisze:najtrudniejsze są studiaźle wybrane"
Tak! Jak najbardziej się zgadzam.
Laura pisze:Wszystko zależy od zainteresowań i pasji w tym, co się robi.
Dlatego tak bardzo lubie swoją szkołę
speedrw
Posty: 104
Rejestracja: 23 lip 2005, o 01:00

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: speedrw »

Najtrudniejsze są historia i prawo - w kupę matariału i na dodatek można z nudów zdechnąć. Z biologicznych to chyba medycyna i/lub farmacja.
Chlamydocassis
Posty: 179
Rejestracja: 5 mar 2006, o 15:05

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Chlamydocassis »

speedrw pisze:Najtrudniejsze są historia i prawo - w kupę matariału i na dodatek można z nudów zdechnąć. Z biologicznych to chyba medycyna i/lub farmacja.
Co kogo interesuje Prawo jest trudne pod tym względem że odsiew jest straszny i ciężko się przebić. Poza tym historia nudna nie jest
martyna

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: martyna »

no właśnie ja sie tak zasatanawiam nad farmacją ale strasznie sie boje Że sobie nie poradze :( powiedzcie mi czy to naprawde takie straszne:?:
Chlamydocassis
Posty: 179
Rejestracja: 5 mar 2006, o 15:05

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Chlamydocassis »

martyna pisze:no właśnie ja sie tak zasatanawiam nad farmacją ale strasznie sie boje że sobie nie poradze powiedzcie mi czy to naprawde takie straszne:?:
Nie dowiesz się póki nie spróbujesz Jak się nie będziesz uczyła to sobie nie poradzisz- zwykle jak na każdych studiach- proste
Awatar użytkownika
KIM
Posty: 213
Rejestracja: 9 sie 2005, o 01:00

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: KIM »

speedrw pisze:Najtrudniejsze są historia i prawo - w kupę matariału i na dodatek można z nudów zdechnąć.
Zgodze sie ze ze nudow mozna zdechnac, prawo moze i jest trudne, bo jest dosc duzo materialu, ale historia wg. mnie nie jest taka sraszna jesli ktos ja lubi oczywiscie, to tylko pamieciowka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość