Biotechnolgia UW 2013/14

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Evelinaaa
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2013, o 15:36

Re: Biotechnolgia UW 2013/14

Post autor: Evelinaaa »

I właśnie przez takich ludzi, którzy podpowiadali osobie zakładającej tamten wątek, żeby studiowała rok stworzono tę ustawę o żetonach, punktach ETCS. Żeby nie było określenia wieczny student". Bo kto wie, czy tej osobie na pewno uda się poprawić maturę za rok. Wtedy znowu poczeka rok i tak dalej, dalej- nie życzę mu tego Teraz za takie roczne lub dłuższe zimowanie trzeba płacić.
Evelinaaa
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2013, o 15:36

Re: Biotechnolgia UW 2013/14

Post autor: Evelinaaa »

Chyba znalazłam przedmioty ogólnouniwersyteckie. Strsznie ich dużo.
muciaas
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2013, o 15:34

Re: Biotechnolgia UW 2013/14

Post autor: muciaas »

słuchajcie, a czy wy możecie się juz logowas na usosa, skoro sobie plany układacie? bo ja nie mogee
Awatar użytkownika
Panna Agata
Posty: 29
Rejestracja: 13 lip 2013, o 10:57

Re: Biotechnolgia UW 2013/14

Post autor: Panna Agata »

Evelin, Botanika jest na Ujazdowskich, nie Jerozolimskich, ale fakt, dosyć daleko jest więc na wszelki wypadek zostaw sobię z godzinę przerwy na dojście Ja też zastanawiam się nad blokiem pedagogicznym, bo w sumie dużo więcej przedmiotów nie ma a uprawnienia są Porównaj sobie z tym co my mamy i może uda Ci się coś ułożyć
zobacz-ten-plik.pdf
(89.54 KiB) Pobrany 25 razy
muciaas, dostępu do USOSa jeszcze nie ma, ale można układać plan na podstawie siatki zajęć dostępnej na stronie wydziału
Evelinaaa
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2013, o 15:36

Re: Biotechnolgia UW 2013/14

Post autor: Evelinaaa »

Fakt, Ujazdowskie, nie Jerozolimskie, zawsze mi się obie mylą Z tego, co patrzyłam, to wszystko biotechnologia i ochrona ma podobnie, tylko na OŚ statystyka jest w drugim roku i macie do wyboru botanikę, zoologię i fizjologię roślin i zwierząt i biologię komórki, ja nie mam wyboru, tylko mam botanikę i zoologię małą jako zajęcia obowiązkowe, ale na to samo wychodzi. Mam jeszcze dwa przedmioty, które są tylko na OŚ. Jeszcze muszę uzbierać trochę więcej punktów za przedmioty ogólnouniwersyteckie.
Wybierasz się na wyjazd integracyjny? Bo ja jeszcze się zastanawiam.
Awatar użytkownika
Panna Agata
Posty: 29
Rejestracja: 13 lip 2013, o 10:57

Re: Biotechnolgia UW 2013/14

Post autor: Panna Agata »

Wyjazd niee, jakoś nie jestem chętna do takich rzeczy wolę ze znajomymi czy chłopakiem gdzieś wyjechać jednak
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości