I rok farmacji w Gdańsku

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: I rok farmacji w Gdańsku

Post autor: skface »

Żeby nie zakładać nowego tematu. Jakie są przedmioty na I i II semestrze pierwszego roku na GUMedzie ?
Awatar użytkownika
muoli
Posty: 66
Rejestracja: 17 lip 2013, o 15:33

Re: I rok farmacji w Gdańsku

Post autor: muoli »

I semestr:
botanika, chemia ogólna i nieorganiczna, biofizyka, biologia z genetyką, matematyka
II semestr:
anatomia, fizjologia, botanika, chemia ogólna i nieorganiczna, chemia analityczna
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: I rok farmacji w Gdańsku

Post autor: skface »

Ok dzięki. A nie wiesz czy wykładowcy są skorzy do przepisywania ocen z przedmiotów jeżeli ktoś już go miał na innych studiach ?

Edit

A statystyki nie ma ?
Awatar użytkownika
muoli
Posty: 66
Rejestracja: 17 lip 2013, o 15:33

Re: I rok farmacji w Gdańsku

Post autor: muoli »

Sama jestem ciekawa, ale z tego co czytałam to zależy w jakiej uczelni. Wiem tylko tyle, że jeśli zmieniasz kierunek, ale jesteś dalej na tej samej uczelni to przepisują bez problemu.
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: I rok farmacji w Gdańsku

Post autor: skface »

A Ty studiujesz farmacje na GUMedzie czy czerpiesz z jakiegoś źródła te informacje ?
Awatar użytkownika
muoli
Posty: 66
Rejestracja: 17 lip 2013, o 15:33

Re: I rok farmacji w Gdańsku

Post autor: muoli »

właśnie się dostałam
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: I rok farmacji w Gdańsku

Post autor: skface »

No ja też. A skąd masz te informacje o przedmiotach ?
Awatar użytkownika
muoli
Posty: 66
Rejestracja: 17 lip 2013, o 15:33

Re: I rok farmacji w Gdańsku

Post autor: muoli »

Około 2 tyg. temu przeczytałam gdzieś na forum i zapisałam na kartce. niestety nie znalazłam teraz tego tematu. coś było o pójściu na rok na farmację i poprawianiu matury w 2014
Jak znajdę to napiszę.
magdalena93
Posty: 109
Rejestracja: 1 lip 2012, o 22:59

Re: I rok farmacji w Gdańsku

Post autor: magdalena93 »

I semestr:
chemia ogólna i nieorganiczna, anatomia, biologia z genetyką, matematyka, informatyka, wf, łacina, angielski, historia farmacji
II semestr:
botanika, biofizyka, chemia ogólna i nieorganiczna, statystyka, łacina, angielski, historia filozofii

Tak było w tym roku.
Awatar użytkownika
insomniastar
Posty: 124
Rejestracja: 29 cze 2013, o 08:46

Re: I rok farmacji w Gdańsku

Post autor: insomniastar »

Hej! Ja też się dostałam na farmację na GUMed. Nie wiem czy idę tam na 100 %, bo czekam jeszcze na Poznań, ale jak coś to jestem z mega daleka i na pewno będę szukać towarzystwa do akademika lub mieszkania. No i ogólnie znajomych też haha Fajnie by było jakoś porozmawiać, albo coś, bo boję się okropnie tej samotności. Pozdrawiam
Madziek
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2012, o 14:34

Re: I rok farmacji w Gdańsku

Post autor: Madziek »

jestem teraz na II roku
na I semestrze była technologia informacyjna, historia farmacji, biologia z genetyką, matematyka, chemia ogólna i nieorganiczna anatomia język i łacina
na II statystyka biofizyka, botanika, języki , chemia ogólna i nieorganiczna , historia filozofii

Moderator: nie reklamuj swoich ogłoszeń w postach!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości