Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
parabola994
Posty: 22
Rejestracja: 28 cze 2013, o 13:15

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: parabola994 »

Czy jest tu kto? kto wybiera si? w tym roku na medycyn? do Olsztyna? Czy my?licie ?e 436 pkt w tym roku wystarczy?
Awatar użytkownika
Salus aegroti
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2013, o 22:37

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Salus aegroti »

parabola994 pisze:Czy jest tu kto? kto wybiera si? w tym roku na medycyn? do Olsztyna? Czy my?licie ?e 436 pkt w tym roku wystarczy?
Ja si? zarejestrowa?em, ale jako REZERWA. Mam ponad 540 pkt,my?l? ?e na ?ód? styknie ,a mo?e i na inne uczelnie gdzie przyjmuj? z wynikiem+172pkt.
Opinie o tym Uniwerku raczej odstraszaj?,taka nowa Uczelnia powinna d**? liza? studentom , by sobie jak? renom? wyrobi?, ale widz? ?e zlewaj? to równo.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: halidor »

parabola994 pisze:Czy jest tu kto? kto wybiera si? w tym roku na medycyn? do Olsztyna? Czy my?licie ?e 436 pkt w tym roku wystarczy?
na pewno
MonLady
Posty: 18
Rejestracja: 27 sie 2011, o 12:38

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: MonLady »

Czy jest mo?e tutaj kto? kto orientuje si? jaki jest próg w Olsztynie? Mam 450 punktów i jestem 200 na li?cie rezerwowych, ale nie napisali niestety od jakiego wyniku przyjmuj?.
Je?li kto? si? dosta? to bardzo prosz? o informacj? z jakim wynikiem.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

[Link] Medycyna w Olsztynie

Post autor: fronc »

Stworzy?em temat do tego celu: prog-lekarski-2013-vt51284.htm
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: witek_932 »

W Olsztynie na anatomii wymagaj? nazewnictwa angielskiego i polskiego?
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: fankopia47 »

Hej koledzy!
Mam pytanie do medyków z Olsztyna . Czy profesor Maksymowicz oprócz funkcji dziekana uczy jakiego? przedmiotu?.Wiem, ?e nie mam jeszcze poj?cia o medycynie, ale jako? zawsze ciekawi?y mnie sprawy mózgu, a wiem ?e prof. Maksymowicz jest uznanym specjalist? w dziedzinie neurochirurgii. Uczy neurologii, czy robi to kto? inny? Je?eli tak, to jak mu to idzie?.B?d? wdzi?czna za odpowied?.
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Ascara »

Neurologi? prowadzi pani dr Barczewska - wiele lat pracowa?a w zespole z Maksymowiczem. Mieli?my z ni? Nauczanie Zintegrowane - taka neuroanatomia w praktyce. Bardzo ?ebska kobieta, idealnie wyk?ada.
Nazewnictwo - tak. Ale na szpilkach tylko angielskie (tzn. bardziej jest punktowane).
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: fankopia47 »

Hm.Ale w Sobottcie jest mianownictwo ?aci?skie i w Netterze te? nie widzia?am nazw angielskich, to z czego wy si? uczycie tych nazw angielskich? Przepraszam je?li pytanie by?o g?upie, ale jestem nowa w temacie.Na innych uczelniach chyba wymagaj? ?aci?skich i polskich nazw, czy nie?.
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Ascara »

W tamtym roku ju? angielski obowi?zywa?, ale nie wszystkie uczelnie si? do tego dostosowa?y. W tym ju?, o ile mi wiadomo, b?dzie wsz?dzie.
Atlasy angloj?zyczne + przewodnik prosektoryjny polsko-angielski autorstwa (m.in.) profesora Gieleckiego (kierownika KA).
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: fankopia47 »

Dzi?ki Ascara. To znaczy, ?e takiego np. Sobotty nie op?aca si? kupowa? w ogóle, zamiast niego jaki? atlas angloj?zyczny, tak?.To znaczy, ?e ?acina w ogóle ju? nie obowi?zuje, tylko nazwenictwo polskie i angielskie?.
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: fankopia47 »

I mam jeszcze jedno pytanie - gdzie zamieszka? na pierwszym roku? Znalaz?am taki plan zaj, z którego chyba wynika , ?e wi?kszo si? odbywa w okolicach Kortowa, a mo?e zamieszka? w okolicach akademika medycznego?.Prosz? o rad?, bo nie wiemy z kolegami, gdzie szuka? lokum!
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: witek_932 »

te? dostali?cie poczt? umow? któr? trzeba podpisa Mo?na to poczta wys?a
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości