REKRUTACJA 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: nikt »

italico pisze:Tylko, że ostatnio Łódź jest bardzo ostrożna, bo nie przyjmuje (wojlek) ponad określony limit. Trzecie lista i przyjętych/ zakwalifikowanych jest 118. Ciekawa jestem czy teraz wskoczy te 38 osób, czy raczej 17. Ale tego dowiemy się dopiero 19.
Na tej liście zakwalifikowano 70 osób, więc trochę dziwnie by to wyglądało jakby na następnej wskoczyło tylko 17. Wyliczyłam, że może złożyć maksymalnie jeszcze 35 osób aby wskoczyło te 38 na IV liście. Aczkolwiek stres jest, bo ja jestem właśnie w tych 38 osobach z wynikami 436-434 (ja mam ten niższy/ )
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: rysieńka »

Fish pisze:a może w ogóle nie będzie 4. progu. w harmonogramie jest napisane: ewentualnie 4. próg.
Otóż to, mnie stresuję to najbardziej, bo może się okazać, że III listy zapełnią się wszystkie miejsca. Pozostaje czekać do 19, coraz bardziej nienawidzę tych długich przerw. Jak dobrze że wyjeżdżam, to nie będę o tym myśleć.

Trzymajcie się i bawcie się, póki jeszcze wakacje trwają, bo później albo zapierdziel na studiach, albo powtórka z maturalnej rozrywki
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: italico »

Ale założenie braku 4 listy jest strasznie pesymistyczne. I po dobrym humorze /
iwan1
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2013, o 21:47

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: iwan1 »

Mam pytanie co do fartucha anatomicznego, w jaki mamy się zaopatrzyć. Czy istnieją jakieś formalne wymagania? Czy należy kupić taki, który jest wiązany z tyłu? Wklejam parę fotografii, powiedzcie które fartuchy wchodzą w grę.
Awatar użytkownika
Paula___10
Posty: 20
Rejestracja: 3 sie 2010, o 21:48

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Paula___10 »

Na lekarskim cywilnym przejdzie każdy fartuch z tych powyżej
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: witek_932 »

Słuchajcie, mam problem. Dostałem się z I listy na stome i zrobiłem wtedy test językowy. Teraz dostałem się na woj-lek, ale nie mogę testu zrobić ponownie, a kiedy biorę wydruk zaświadczenia to wtedy pokazuję się mój wynik, ale jest napisane wydział lekarski i kierunek lek-dent. Co teraz zrobić? dać im takie z lek-dentu ?
pawel6693
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2013, o 15:18

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: pawel6693 »

Ja się pospieszyłem z tym testem i wypełniłem go na wydział lekarski, a później dostałem się tylko na wojskowo-lekarski. Pani z rekrutacji powiedziała, że to nie przeszkadza, bo liczy się imię, nazwisko i PESEL. No i oczywiście wynik
mrsxd
Posty: 1
Rejestracja: 8 sie 2013, o 16:18

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: mrsxd »

Jak myślicie, możliwa jest 4 lista rekrutacyjna na lekarsko-dentystyczny (stacjonarny)?
majka234
Posty: 6
Rejestracja: 7 sie 2013, o 07:50

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: majka234 »

*** Oraz na niestacjonarny?
Fish
Posty: 18
Rejestracja: 6 lip 2013, o 12:51

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Fish »

w 12/13 było 6 progów w 13/14 harmonogram przewiduje również 6 progów, ostatni 6. próg - 09.09, moim skromnym zdaniem , jeszcze KILKA osób dostanie się na poszczególne Wydziały dzienne i nocne tzn. mam taką NADZIEJĘ

maadzika
Posty: 21
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:45

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: maadzika »

Ejj, a czym tak wgl różnią się studia stacjonarne od niestacjo? Wiadomo, że płatnością, ale czymś jeszcze? Bo chyba nie jest tak, że z ludzie na płatnych są w odzielnej grupie a cała reszta gdzie indziej? Chyba nie ma żadnej segregacji? Takie mi wieczorne zapytanie się przypałętało
Awatar użytkownika
kowmed
Posty: 22
Rejestracja: 23 lip 2013, o 22:52

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: kowmed »

maadzika pisze:Ejj, a czym tak wgl różnią się studia stacjonarne od niestacjo? Wiadomo, że płatnością, ale czymś jeszcze? Bo chyba nie jest tak, że z ludzie na płatnych są w odzielnej grupie a cała reszta gdzie indziej? Chyba nie ma żadnej segregacji? Takie mi wieczorne zapytanie się przypałętało
niestacjonarni są w oddzielnych grupach
aniulka019
Posty: 77
Rejestracja: 2 lut 2013, o 12:50

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: aniulka019 »

kowmed pisze:
maadzika pisze:Ejj, a czym tak wgl różnią się studia stacjonarne od niestacjo? Wiadomo, że płatnością, ale czymś jeszcze? Bo chyba nie jest tak, że z ludzie na płatnych są w odzielnej grupie a cała reszta gdzie indziej? Chyba nie ma żadnej segregacji? Takie mi wieczorne zapytanie się przypałętało
niestacjonarni są w oddzielnych grupach
Niekoniecznie, znam osoby ze stacjonarnej stomy, ktore są w grupie z osobami z niestacjonarnej.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości