Z mat-fizu na medycynę.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Z mat-fizu na medycynę.

Post autor: dawidw »

Ma&#x142a Mi pisze:samodzielnie uczyć sięrozszerzenia fizyki - biol-chem
Mała mi, obecnie wiekszosc dobrych szkół średnich na biol-chemy wprowadza również albo rozszerzenie z fizyki albo zwiększona liczbe godzin.

damian552, skoro wolisz zdecydowanie bardziej fizyke od chemii to czemu biol-chem? Idź na typowo fizyczny profil. Chociaz z typi profilami to tez w sumie roznie jest.
Mała Mi
Posty: 272
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 19:58

Re: Z mat-fizu na medycynę.

Post autor: Mała Mi »

dawidw, są też szkoły (dobre), i to cała gromadka, która jest święcie przekonana, że uczeń na biol chemie nie musi mieć tak fenomenalnie przygotowującej do matury fizyki. uwierz mi. więc lepiej podmuchać na zimne czasem
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Z mat-fizu na medycynę.

Post autor: dawidw »

Ma&#x142a Mi pisze: są też szkoły (dobre), i to cała gromadka, która jest święcie przekonana, że uczeń na biol chemie nie musi mieć tak fenomenalnie przygotowującej do matury fizyki
no chyba sa to szkoly, które wierza w potęge umysłową ucznia, a przecież nie wszyscysa takzdolnymi geniuszami

a dobra fizyka w Lo duzo daje, nie trzeba potem ślęczeć nad książkami, dużo idzie zapamiętać z lekcji
Paulina

Re: Z mat-fizu na medycynę.

Post autor: Paulina »

jakie sa koszty oplacania wieczorowki?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Z mat-fizu na medycynę.

Post autor: badger »

jakie sa koszty oplacania wieczorowki?
to zależy od uczelni, każda ma swoją stronę internetową i tam możesz sobie sprawdzić
karpelek

Re: Z mat-fizu na medycynę.

Post autor: karpelek »

Temat ten od razu mi się spodobał bo właśnie mam problem z tym związany. Jestem na mat-fizie. Idąc do liceum myślałem, Że nic mi nie odwali i spokojnie skieruje swoją edukację w kierunku bardziej politechnicznym. Jednak po paru miesiącach zaczełem zastanawiać się nad zmianą kierunku. ZłoŻyła się teŻ na to wizyta w szpitalu( odma). Jednak mam problem. Nie jest mi łatwo rozstać się z moją starą klasą. W szkole jest to najlepsza klasa a cóŻ biochem z tego rocznika wyglądami na bandę debili.Poprostu moja klasa była o duŻo lepsza. Biologii zaczełem uczyć się sam. Przez te wakacje nadrobiłem cały materiał z pierwszej klasy i teraz nie wiem co mam robić. Czy zapisywać się na korki z chemii i biologii. Czy przenosić się do bio-chemu. Wiem teŻ, Że matematyka zawsze moŻe się przydać zarówno przy chemii jak i fizyce. Rodzice mówią mi Żebym został a oni jakoś wspomogą mnie z korkami. Ja teŻ bym chciał zostać ale nie wiem czy korki i samotna nauka to to samo co lekcje. Jestem zmotywowany ale pozostaje niepewność Co wy o tym myślicie? Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości