Próg lekarski 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Ascara »

fronc pisze:A orientujesz si? czy w tamtym roku te? tak du?o osób by?o uwalone z anatomii czy mniej ?


Nie mam zielonego poj?cia :-P


rysie?ka pisze:
Mi przys?ali list z poleceniem odbioru, przyprawiaj?c moj? matk? o zawa?. Okaza?o si?, ?e jednak to nie wezwanie na policj?, a jedynie decyzja o nieprzyj?ciu na studia W pi?knym, urz?dowym stylu poinformowano mnie, ?e zabrak?o mi 4pkt. Mam tak?e prawo si? odwo?a?.


Ale tego nie rób - za miesi?c przy?l? Ci podobny list z informacj?, ?e jednak Ci? przyj?li, w zwi?zku z czym tamta decyzja jest uwa?ana za anulowan?. Oczywi?cie tylko, je?li potwierdzisz ch studiowania u nich przez telefon. Rok temu prób pierwotny spad? o ponad 10 pkt, wi?c
Awatar użytkownika
ktnak
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2013, o 01:40

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: ktnak »

Staram si? ustali? jaki numer by? przyj?ty jako ostatni na 3 li?cie, ale jak na razie nikt nie chce nic powiedzie? lub nikt nic nie wie , ma kto? z was mo?e tak? informacje?
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Michch »

W tamtym roku anatomi? zaliczy?o mniej wi?cej 50% osób.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: fronc »

Ale w sensie ?e nie mieli wrze?nia ? Je?li tak to próg poleci potnie- jak w tym roku zaliczy?o 4,3 %
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: witek_932 »

Wiecie, mo?e czy musz? i do notariusza, ?eby zrezygnowa? ze studiów w Olsztynie i jak ma wygl?da? forma takiej rezygnacji?
biniu1990
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2013, o 12:26

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: biniu1990 »

Z tego co mówi?a przemi?a Pani z dziekanatu to wystarczy napisa? normaln? rezygnacje i im przys?a?, ja przynajmniej tak zrobi?:) co do czekaj?cych na wolne miejsca: b?d? dzwoni? w po?owie wrze?nia:) Jedno miejsce na pewno b?dzieP
marta02
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2013, o 14:39

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: marta02 »

Ale we?cie te? pod uwag?( co do spadku progu) ?e w zesz?ym roku ?ód? te? du?o osób zgarna z Olsztyna, a teraz próg jest bardzo wysoki wi?c jakby te osoby nie maj? gdzie teraz uciec.
marta02
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2013, o 14:39

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: marta02 »

*we?cie oczywi?cie:)
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: rysieńka »

Ascara pisze:Ale tego nie rób - za miesi?c przy?l? Ci podobny list z informacj?, ?e jednak Ci? przyj?li, w zwi?zku z czym tamta decyzja jest uwa?ana za anulowan?. Oczywi?cie tylko, je?li potwierdzisz ch studiowania u nich przez telefon. Rok temu prób pierwotny spad? o ponad 10 pkt, wi?c
Nawet nie pomy?la?abym, ?eby si? odwo?ywa?, bo od czego. Za to, ?e by?am za t?pa, aby zdoby? tyle punktów, aby mnie przyj?li
moira
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:50

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: moira »

m, arta02 pisze:Ale we?cie te? pod uwag?( co do spadku progu) ?e w zesz?ym roku ?ód? te? du?o osób zgarna z Olsztyna, a teraz próg jest bardzo wysoki wi?c jakby te osoby nie maj? gdzie teraz uciec.
oj tam, oj tam.
Chodzi o to, ?e w ?odzi te? niez?e zamieszanie.Je?li jest prawd? to o czym plotkuj?- bardzo du?o ch?tnych, wysokie progi, to jedyne wyja?nienie wg. mnie jest takie, ?e papiery posk?adali spó?nialscy czyli osoby, które 3-4 lata temu mia?y za ma ilo punktów i si? nie dosta?y, teraz sko?czy?y licencjaty i startuj? z tymi punktami sprzed 3-4 lat (wtedy matura by?a sporo ?atwiejsza ni? ta któr? aplikuj? mazurzystom od 2 lat.?atwiej by?o zdoby? przyzwoit? ilo punktów).
A jakie jest Wasze zdanie?
moira
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:50

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: moira »

FYI: Na stronie Uniwerku widz?, i? przyj?li 112 osób,miejsc jest 100, czyli wzi?li nadwy?k? (próg 440).Sama ju? nie wiem co o tym s?dzi?
marta02
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2013, o 14:39

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: marta02 »

A czy ktokolwiek z forumowiczów ma informacj?, która osoba teraz z listy zosta?a przyj?ta jako ostatnia(nr ) lub te? czy lista rezerwowa by?a razem z ogóln? czy oddzielnie? A tak?e czy kto? wie kiedy s? egzaminy poprawkowe z anatomii?
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: witek_932 »

Nic si? nie bójcie, ja wam zwalniam miejsce
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości