Nowy Witowski z biologii - opinie, warto?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Nowy Witowski z biologii - opinie, warto?

Post autor: MrsCytoplazma »

Chciałam spytać czy ma ktoś już najnowsze wydanie zbioru Witowskiego z biologii? O ile zadań został wzbogacony? Co o nim możecie powiedzieć
meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Nowy Witowski z biologii - opinie, warto?

Post autor: meisie »

Na stronie Witowskiego jest napisane, że dodano 500zadań. Ja własnie dzisiaj zamówiłam i biologie i chemie, wiec jak do mnie dotrą to mogę się wypowiedzieć, czy są o wiele lepsze od starszych wersji. (poprzednie mam z 2011r)
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Nowy Witowski z biologii - opinie, warto?

Post autor: annusza »

Ja też poprzednie miałam z 2011r. Strona nie kłamie - rzeczywiście jest ok 500 zadań więcej . Nie mogę się wypowiedzieć, czy są lepsze od poprzednich, gdyż. nie rozwiązywałam ich jeszcze, a poprzedniego zbioru tez nie uczyłam się na pamięć żeby teraz porównywać. Na pewno biologia ewoluuje bardziej niż chemia, z prostego powodu - to stosunkowo nowe zbiory, jeszcze nieudoskonalone. Ciężko mi powiedzieć, czy warto kupować nowy, mimo że sama tak zrobiłam .
Awatar użytkownika
22kinga10
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 21:27

Re: Nowy Witowski z biologii - opinie, warto?

Post autor: 22kinga10 »

Mam zbiór z roku 2012 i zastanawiam się czy opłaca się kupić ten najnowszy. Czy ktoś posiada zbiór Witowskiego wyd. 2013r. z anatomii?
Ile zadań jest w tym najnowszym zbiorze? : )
zła_studentka
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 11:42

Re: Nowy Witowski z biologii - opinie, warto?

Post autor: zła_studentka »

1302
Awatar użytkownika
KArolka Koralik
Posty: 12
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 02:15

Re: Nowy Witowski z biologii - opinie, warto?

Post autor: KArolka Koralik »

Może jakiś posiadacz Biologii z 2013 roku podzieli się swoja opinią
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: Nowy Witowski z biologii - opinie, warto?

Post autor: ich_bin »

Ja mam z 2012 i powiem szczerze, że nie był warty swoich pieniędzy, to był zbitek zadań ze wszystkich matur, a autorskie zadania były raczej nieprzydatne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości