Mikroskop odwrócony do 20 000 zł

Dział dla zaawansowanych - testy aparatów i obiektywów oraz innego sprzętu mikroskopowego, porównania i przeróbki; szczegółowe opinie na temat różnych mikroskopów, aparatów, adapterów; techniki fotografowania; archiwalne instrukcje i materiały producentów; dobry sprzęt na rynku wtórnym - doświadczenia;
phpsql
Posty: 87
Rejestracja: 20 kwie 2010, o 12:53

Re: Mikroskop odwrócony do 20 000 zł

Post autor: phpsql »

Mam na myśli obiektywy long-distance ale NIE na odwróconym mikroskopie. Tak, żeby można było łapać na 40x.
Wycinanie podłoża to by zdało rezultat przy przenoszeniu kiełkującego zarodnika z podłoża in vitro - spokojnie można wyciąć zarodnik z kawałkiem np. MEA, ale ja mam na myśli wyławianie zarodnika swobodnie pływającego w kropli H2O - wtedy pipetowanie tak, wycinanie nie.
JohnyM

Re: Mikroskop odwrócony do 20 000 zł

Post autor: JohnyM »

A to jest jeszcze system (ale o tym to już tylko czytałem, nigdy nie widziałem) z mikrokapilarą sprzężoną z obiektywem i gruszką do wydmuchiwania. Połowy w H2O do najłatwiejszych nie należą, tu najlepiej sprawuje mi się eza.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości