FARMACJA ŁÓDŹ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
miensko
Posty: 21
Rejestracja: 10 sie 2013, o 22:04

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: miensko »

Tak mniej więcej przeczytałam waszą rozmowę, życzę szybkiego dostania się do Łodzi.
A ze swojej strony chciałam zapytać czy ktoś nie szuka współlokatorki? Dostałam się oczywiście teraz na 1 rok farmacji, kompletnie nie znam tu nikogo, a w samym mieście byłam raz- jak wiozłam papiery.

Jakby ktoś coś wiedział, słyszał, szukał to byłabym wdzięczna za maila na: miensko.z.[at].com
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: saarenka »

mnie nie bylo ostatnio, więc dopiero jutro wysyłam list z rezygnacją, więc ktoś wskoczy odrazu
Awatar użytkownika
MadameM
Posty: 63
Rejestracja: 1 maja 2013, o 10:59

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: MadameM »

saarenka, Jesteśmy niezmiernie wdzięczne za miejsce Niestety sprawa wygląda tak, że jest ten limit 120 miejsc, a aktualnie jest 150 osób zakwalifikowanych. Jednakże miejmy nadzieję, że jeszcze troszkę miejsc się zwolni.
Awatar użytkownika
fructosum
Posty: 819
Rejestracja: 24 cze 2013, o 16:46

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: fructosum »

cholerka, nie wiedziałam, że jest aż tyle zakwalifikowanych osób, czyli nie mam już co liczyć na Łódź
Awatar użytkownika
MadameM
Posty: 63
Rejestracja: 1 maja 2013, o 10:59

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: MadameM »

fructosum, Może jeszcze jest szansa. Słyszy się u nas na forum, że sporo osób zabiera papiery czy też po prostu nie składa, także wszystko jest możliwe. Ta nasza Łódź jest strasznie zagmatwana i w ogóle, ale mam nadzieję, że to się wyprostuje na naszą korzyść
Awatar użytkownika
fructosum
Posty: 819
Rejestracja: 24 cze 2013, o 16:46

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: fructosum »

MadameM, mam nadzieję, że uda nam się tam dostać. wciąż liczę na to, że dużo osób po prostu nie zabrało papierów, ale jednak w końcu to zrobią i zwolnią dla nas miejsca.
marianka
Posty: 35
Rejestracja: 16 lut 2009, o 19:12

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: marianka »

fructosum też na to liczę chociaż teraz to mam większe szanse na śum. już nieważne gdzie ważne żeby się dostać
Awatar użytkownika
MadameM
Posty: 63
Rejestracja: 1 maja 2013, o 10:59

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: MadameM »

marianka, nie złożyłam papierów do Sosnowca, więc jedno miejsce na pewno się zwalnia
marianka
Posty: 35
Rejestracja: 16 lut 2009, o 19:12

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: marianka »

MadameM dziękuję ślicznie
ssoleil
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2012, o 14:17

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: ssoleil »

marianka, a która jesteś na ŚUM?
marianka
Posty: 35
Rejestracja: 16 lut 2009, o 19:12

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: marianka »

ssoleil 16 chyba
ssoleil
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2012, o 14:17

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: ssoleil »

Ja 11. Jutro do nich zadzownie i podpytam czy jest jakaś szansa, żeby się dostać. Wypytam ile osób złozyło dokumenty.
marianka
Posty: 35
Rejestracja: 16 lut 2009, o 19:12

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: marianka »

ssoleil pisze:Ja 11. Jutro do nich zadzownie i podpytam czy jest jakaś szansa, żeby się dostać. Wypytam ile osób złozyło dokumenty.
jak będziesz coś wiedzieć to mam nadzieję że podzielisz się informacjami
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości