Jak wygląda I rok Medycyny??

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: Jak wygląda I rok Medycyny??

Post autor: Andzia »

Dlatego uważam, że stomatologia wcale nie jest łatwym zawodem i kierunkiem, dlatego idę na nią . Przez te dwa lata może się jeszcze oczywiście wiele zmienić, ale chciałabym pozostać przy tym.
Pśemuś
Posty: 8
Rejestracja: 14 sie 2007, o 01:04

Re: Jak wygląda I rok Medycyny??

Post autor: Pśemuś »

Dlatego uważam, że stomatologia wcale nie jest łatwym zawodem i kierunkiem, dlatego idę na nią .
Heh) najpierw trzeba się dostać:P też sobie myślałem, że będzie bezproblemowo jak dostałem maturkę do ręki już byłem pewny że będę na wymarzonej uczelni a Tutaj bach takie progi i na dzień dobry poleciałem do Zabrza bo zabraklo mi jednego punktu do Katowic:) ale widocznie tak mialo być:) Życzę Ci njak najlepiej) ale masz na razie 16 latek) ja w Twoim wieku to kombinowałem czy iść na biol-chem czy na mat fiz:P a przez nastepny rok czy dobrze zrobiłem)
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Jak wygląda I rok Medycyny??

Post autor: ollciaq »

jeszcze wiele sie moze zmienic. W I klasie liceum wiekszosc klasy (z 15 osob) deklarowalo ze idzie na medycyne i chca zostac lekarzami. Po maturze okazalo sie ze na medycyne startuje 6 osob, a dostaly sie z tej klasy 2 osoby, włączajac moja skromna osobe.
Mam nadzieje ze Twoje uwielbienie do stomatologii jest prawdziwe i nie wynika z wpływu znajomych i rodzicow ]

pozdrawiam D
Pśemuś
Posty: 8
Rejestracja: 14 sie 2007, o 01:04

Re: Jak wygląda I rok Medycyny??

Post autor: Pśemuś »

Święte słowa) U mnie było podobnie:D Tyle że prawie cała klasa się wybierała. przed maturą było nas 7, a dostało się 5 pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: Jak wygląda I rok Medycyny??

Post autor: Andzia »

P&#x15Bemu&#x15B pisze:16 latek
Za kilka dni 17 . Po wakacjach już II klasa, także już powoli, powoli.
ollciaq pisze:Mam nadzieje ze Twoje uwielbienie do stomatologii jest prawdziwe i nie wynika z wpływu znajomych i rodzicow ]
Nie jestem podatna na wpływy . Uwielbienia to może jeszcze nie mam, ale zobaczymy co będzie za te kilka lat. A Ty medycyna, czy stoma, bo już nie pamiętam?
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Jak wygląda I rok Medycyny??

Post autor: ollciaq »

chyba chcialas kotku spytac lekarski czy stomatologia ]

zdecydowanie stomatologia. Jednego lekarza mam juz w rodzinie, a stomatologa jeszce nie . czas wytoczyc nowy szlak ]
sanderus
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2007, o 08:17

Re: Jak wygląda I rok Medycyny??

Post autor: sanderus »

Pśemuś, Ty na lekarski do Zabrza witam, witam:) ja też miałam niezłe przekręty w drodze na te studia, bo na początku przyjęli mnie do Katowic, ale pewnie impuls sprawił, że wylądowałam w Zabrzu:) więc.do zobaczenia 28go września:D
Pśemuś
Posty: 8
Rejestracja: 14 sie 2007, o 01:04

Re: Jak wygląda I rok Medycyny??

Post autor: Pśemuś »

Nie impuls tylko ŚUMska zachłanność:) nie chcieli tracic ludzi z duza iloscia punktow:) a ze mieli za duzo ludzi na katowice to ostatnich 60 (z I listy) Przerzucili do Zabrza:) Ale w sumie dobrze że się tak stało) Przynajmniej mnie się zaczyna to co raz bardziej podobać) a od 28 się zacznie harówa
malinka9
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:45

Re: Jak wygląda I rok Medycyny??

Post autor: malinka9 »

prawdą jest, że nie ma czasu na zabawę, tylko nauka i wkuwanie?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Jak wygląda I rok Medycyny??

Post autor: Mihhu »

malinka9 pisze:prawdą jest, że nie ma czasu na zabawę, tylko nauka i wkuwanie?
Generalnie jesteś nolifem przez 6 lat studiów, a potem, aż do emerytury.
Tomasz
Posty: 78
Rejestracja: 4 lip 2010, o 10:42

Re: Jak wygląda I rok Medycyny??

Post autor: Tomasz »

malinka9, nie daj sie nastraszyc jest kupa czasu na wszystko: nauke, zabawe, lenistwo itp
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości