Medycyna Lwów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Medycyna Lwów

Post autor: Jivan »

licealistaa2012 pisze:ja miałem mieć rozmowę na godzinę 9.00
Lwów był awaryjny, złożone dokumenty ze starym aneksem przed wynikami z matury, po tym jak okazało się że wyniki dobre wycofałem dokumenty z Lwowa i bardzo żałuję że tam nie będę studiował, a pytania to i tak wiem mniej więcej jakie tam są
ssoleil
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2012, o 14:17

Re: Medycyna Lwów

Post autor: ssoleil »

licealistaa2012,
zdradzisz?
Valentina
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2013, o 10:17

Re: Medycyna Lwów

Post autor: Valentina »

Trochę się urwałam z choinki, więc proszę o wyrozumiałość.
Czy można jeszcze składać papiery na stomatologię do Lwowa, a jeśli tak czy komplet zdjęć i negatywny wynik testu na HIV można dosłać dopiero jak otrzymamy pozytywną odpowiedź czy trzeba wcześniej?
A jeśli można jeszcze rekrutować na uczelnię, czy można papiery dosłać pocztą czy trzeba jechać osobiście?
A jeśli ktoś z Was dzwonił do Lwowa, czy mógłby podać mi numer i poradził jak z nimi rozmawiać, żeby dało się jak najwięcej załatwić nie sięgając do kieszeni?
Mam ich stronę, ale tam prawie wszystko cyrylicą.
kisalas
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2013, o 07:15

Re: Medycyna Lwów

Post autor: kisalas »

Cześć
jestem z Rzeszowa. Czy mógłbym zasięgnąć u Ciebie informacji na temat studiowania w Lwowie, chce spróbować sie dostać na studia na ukrainie.
Pozdrawiam
Sebastian Kisała
LordLuke,
anika2208
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2019, o 07:57

Re: Medycyna Lwów

Post autor: anika2208 »

Ktoś się może w tym roku wybiera na studia do Lwowa?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości