Rejestracja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
wia
Posty: 194
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:16

Re: Rejestracja 2013

Post autor: wia »

Podobno podział po kolejności na liście przyjętych.
annar
Posty: 91
Rejestracja: 25 mar 2013, o 11:40

Re: Rejestracja 2013

Post autor: annar »

wia pisze:Podobno podział po kolejności na liście przyjętych.
Nie wiem jak na WLI, ale na WLII stomatologia może sobie wybrać termin - tak napisane było w emailu, którego dostałam z uczelni.
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Ósemka8 »

Ja nie dostałam żadnego maila od uczelni i boje się, że napisałam zły adres e-mail na teczce.
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Rejestracja 2013

Post autor: mickey_mouse »

Ósemka8, spoko, ja też nic nie dostałam ^^ za to zasypują mnie mailami z UMEDu, do którego wysłałam podanie z prośbą o wycofanie dokumentów chyba nie dociera do nich, że ich nie chcę
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Ósemka8 »

mickey_mouse, uspokoiłaś mnie trochę. Do mnie żadna uczelnia nie wysyłam maili, tylko dostaję pocztą decyzje o nieprzyjęciu z różnych uczelni.
Awatar użytkownika
Idan
Posty: 554
Rejestracja: 11 sty 2010, o 21:26

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Idan »

jaderej pisze:No ale tu się na ma co dziwić, że Cie przyjęli, jeśli spełniłeś ilość punktów do przyjęcia, w dodatku sensownie uzasadniając swój błąd.
Teoretycznie mieli prawo odrzucić Twój wniosek, bo to jest w Twojej sprawie, aby dostarczyć dokumenty, ale że zwolniło się miejsce to Cię przyjęli.
Przyjęli około 10 osób albo 7 (nie pamiętam).

W każdym razie gdyby te 7 osób miało 173 i się też nie dostali to by mnie nie przyjęto. Miałem trochę szczęścia.
A co do niepisania na forum to faktycznie nikt nie pisał, ale na PW już tak . Także zamiast odpisywać każdemu z osobna dałem tutaj wzór
annar
Posty: 91
Rejestracja: 25 mar 2013, o 11:40

Re: Rejestracja 2013

Post autor: annar »

&#3semka8 pisze:Ja nie dostałam żadnego maila od uczelni i boje się, że napisałam zły adres e-mail na teczce.
myślę, że to kwestia tego, że jednak WLI i WLII to dwa niezależne, samodzielne wydziały, które rządzą się swoimi prawami. nie ma się czym przejmować
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Rejestracja 2013

Post autor: mickey_mouse »

annar pisze:myślę, że to kwestia tego, że jednak WLI i WLII to dwa niezależne, samodzielne wydziały, które rządzą się swoimi prawami. nie ma się czym przejmować
na fb ktos pisał, że jeśli chodzi o lek to uczelnia czeka jeszcze na ostateczne rozporzadzenie MZ w sprawie limitów, a to ma być ustalone ok. 20.08 Nie wiem, czy to prawda, ale aż tak się tym nie denerwuję, bo ufam pani z Biura Rekrutacji, która zapewniła mnie, że skoro dostarczyłam dokumenty to nikt mnie już z listy przyjętych nie wyrzuci
annar
Posty: 91
Rejestracja: 25 mar 2013, o 11:40

Re: Rejestracja 2013

Post autor: annar »

Bob Kelso pisze:Sorry za OT ale może szuka tutaj ktoś pokoju w Poznaniu ? Jak coś PW.
a czy jest ktoś to planuje mieszkanie w akademiku?
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Anezka »

Ja mam dylemat - o dietetyce nie ma mowy jeśli chodzi o testy, a koleżanka dzwoniła do sekretariatu i powiedziano jej, że niby też mamy. No i pozdro
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Rejestracja 2013

Post autor: mickey_mouse »

Anezka, a dostałaś już list z decyzją o przyjęciu? Tam informacje powinny być najrzetelniejsze i najbardziej wiarygodne
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Anezka »

mickey_mouse pisze:Anezka, a dostałaś już list z decyzją o przyjęciu? Tam informacje powinny być najrzetelniejsze i najbardziej wiarygodne
No właśnie nie, a dostałam się z drugiej listy czyli już prawie miesiąc temu /
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Rejestracja 2013

Post autor: mickey_mouse »

widzę wobec tego, że nie tylko lek jest opóźniony.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości