W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
maladie
Posty: 8
Rejestracja: 22 sie 2013, o 20:08

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: maladie »

Cześć wszystkim Tak samo jak wy, miałam duże plany wobec tegorocznej matury, oczekiwałam wspaniałych wyników z biologii i chemii i dostania się na lekarski. Niestety na planach się skończyło, bo paru punktów zabrakło Wraz z moją mamą podjełyśmy decyzję, że ten rok zostane w domu (jestem w trakcie poszukiwań pracy) i spróbuje jeszcze raz za rok. Jak na razie przygotowuje plan nauki i myślę, że od stycznia nauka pójdzie pełną parą.
Awatar użytkownika
smile22
Posty: 269
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:02

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: smile22 »

maladie, witamy w gronie poprawiających.

Matura 2014 jest nasza!
maladie
Posty: 8
Rejestracja: 22 sie 2013, o 20:08

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: maladie »

Dzięki Podjęcie decyzji, że poprawiam maturę i zostaje w domu spowodowało chęć założenia konta.
Innej opcji nie ma - matura 2014 jest dla nas. Tymbardziej, że harmonogram matur jest o wiele lepszy niż nasz, po drugie nie uczymy się od podstaw a powtarzamy
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: halidor »

a za rok?
wyjdzie jak siądziecie i się pouczycie, innej drogi nie ma
Awatar użytkownika
Ciastek_
Posty: 130
Rejestracja: 24 wrz 2011, o 20:22

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: Ciastek_ »

halidor pisze:a za rok?
wyjdzie jak siądziecie i się pouczycie, innej drogi nie ma




heh dokladnie:) odpowiednie podejscie tez jest wazne
Awatar użytkownika
Orda
Posty: 62
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:11

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: Orda »

maladie pisze:Dzięki Podjęcie decyzji, że poprawiam maturę i zostaje w domu spowodowało chęć założenia konta.
Innej opcji nie ma - matura 2014 jest dla nas. Tymbardziej, że harmonogram matur jest o wiele lepszy niż nasz, po drugie nie uczymy się od podstaw a powtarzamy
Dobra decyzja, teraz pozostaje zaopatrzyć się w dobry zbiór/zbiory i od września, lub później zaczynać powtórki, osobiście uważam że Baśkę, powinnaś wzorowo opanować.
maladie
Posty: 8
Rejestracja: 22 sie 2013, o 20:08

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: maladie »

Orda pisze:
maladie pisze:Dzięki Podjęcie decyzji, że poprawiam maturę i zostaje w domu spowodowało chęć założenia konta.
Innej opcji nie ma - matura 2014 jest dla nas. Tymbardziej, że harmonogram matur jest o wiele lepszy niż nasz, po drugie nie uczymy się od podstaw a powtarzamy
Dobra decyzja, teraz pozostaje zaopatrzyć się w dobry zbiór/zbiory i od września, lub później zaczynać powtórki, osobiście uważam że Baśkę, powinnaś wzorowo opanować.
Dokładnie, dobre zbiory zadań to podstawa. Wcześniej przygotowywałam się z dwóch tomów Witowskiego, lecz teraz myślę, że dużo zadań jest mało ważnych pod maturę a pozostałe są zwyczajnie wycięte z matur. Zbiory Bukały posiadam. Tylko, że kiedyś ktoś napisał na forum, że jedni mają po 10 zbiorów i wynik z biologii za mały, by dostać się na lekarski a inni jeden, góra dwa i się udało. Najważniejsze są i tak arkusze
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: Flavia »

Wszyscy piszą o tej Bukale i aż sama zastanawiam się nad zakupem.chociaż aktualnie i tak mnie na to nie stać. Mam tylko Witowskiego z 2010 roku, i chyba na razie na nim poprzestanę, trudno.
Bukałę dorwę na Chomiku
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: mrsdavis »

Flavia, jeśli Cię to pocieszy, do mnie Bukała średnio przemawia i nie uważam jej za pozycję must have.
maladie
Posty: 8
Rejestracja: 22 sie 2013, o 20:08

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: maladie »

Właśnie, z Bukały mam zbiór zadań i fizjologie zwierząt, lecz nie przerobiłam w całości tych ćwiczeń, bo zadania, jak napisała mrsdavis, nie przemawiają. Co do Witowskiego to mam z 2012 i nie kupuje nowego wydania.
Awatar użytkownika
laugh
Posty: 57
Rejestracja: 30 mar 2012, o 17:15

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: laugh »

Ja mam do biologii Personę, Maturalnie że zdasz i zbiór Iwony Żelazny z Omegi. Liczę, że to wystarczy jeśli chodzi o zadania. Nie sądzę, abym miała czas jeszcze przerobić całą Bukałę. Już nie wspominając o tym, że wydać te 200 zł na raz to nie jest dla mnie mało.
magg-magg
Posty: 211
Rejestracja: 1 mar 2012, o 18:33

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: magg-magg »

Hej! A nie mógłby ktoś wstawić zdjęcia Persony na chomika? Dużo tych zbiorów i innych pomocy trzeba kupić, a tak zawsze mniej:)

maladie
Posty: 8
Rejestracja: 22 sie 2013, o 20:08

Re: W tym roku nie wyszło ... a za rok?

Post autor: maladie »

A powiedźcie, od kiedy ruszacie z powtórkami? Teraz od września czy później? I czy bedzięcie powtarzać, któryś temat z większym naciskiem niż do matury 2013?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości