Akademik

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Akademik

Post autor: Marzena »

Wiadomo ze kazdy zrobi jak chce sa i pozytywy jak i negatywy mieszkania w akademiku jak i na stancji ale zawsze warto je poznac.
Pozdrawiam.
Gacek
Posty: 111
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 22:09

Re: Akademik

Post autor: Gacek »

Marzena, dokładnie Potem najwyżej ktoś może żałować że wybrał jedno bądź drugie, ale człowiek się uczy na własnych błędach
Pozdrawiam
Gacek
Macjack
Posty: 47
Rejestracja: 19 sty 2013, o 16:36

Akademik

Post autor: Macjack »

Wiecie może czy do akademiku warto zabrać z sobą mikrofalówke? I druga sprawa czy w pokojach akademickich (dwuoosobowych) jest telewizor czy trzeba mieć własny sprzęt?
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Batha »

Macjack, a o jaki akademik Ci chodzi? W Polsce jest wiele akademików.
Ja ze sobą mikrofalówkę wzięłam, jest sala TV do wspólnego użytku. Cześć osób ma swój TV w pokoju.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: randomlogin »

Macjack, ogolna zasada ktora sprawdzi sie w wiekszosci miejsc (bo nie piszesz o jakie chodzi): TV w pokoju - snisz. Mikrofale, a czasem taka mala plyte indukcyjna, troche osob bierze - ale to jedna na pokoj/segment wystarcza, wiec sie nie spiesz, jakos sie dogadacie na miejscu kto co. Niektorzy lubia miec tez wlasna mala lodoweczke.
Macjack
Posty: 47
Rejestracja: 19 sty 2013, o 16:36

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Macjack »

Myślałem o akademiku politechniki w Gliwicach, bo w Zabrzu z tego co wiem za dobrych akademików nie ma. Dziękuje za odpowiedzi po za tym
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Batha »

Macjack pisze:Myślałem o akademiku politechniki w Gliwicach
ale którym? ich jest 10, a ponoć w Strzesze są mikrofalówki w kuchni
Macjack pisze:Zabrzu z tego co wiem za dobrych akademików nie ma
obecność mikrofali i telewizora jest wyznacznikiem jakości? Wg mnie ważniejsza jest łazienka, bo tego z domu nie zabierzesz ] Alaska uchodzi za akademik o wysokim standardzie, może miałeś na myśli akademiku ŚlUMu
Macjack
Posty: 47
Rejestracja: 19 sty 2013, o 16:36

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Macjack »

Z jakością nie chodziło mi o obecność mikrofalówki Słyszałem, że zarówno piątka jak i trójka nie należą do zbyt dobrych domów studenkcich i lepiej dopłacić 30 złotych i mieszkać w ludzkich warunkach, jeśli uważasz inaczej to wyprowadź mnie z błędu
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Co ze sobą zabrać na studia?

Post autor: Batha »

Macjack, przykro mi, ale na akademikach ŚlUMu się nie znam
Macjack
Posty: 47
Rejestracja: 19 sty 2013, o 16:36

Re: Akademik

Post autor: Macjack »

Ale chyba nie mylę się w sprawie, że nie trzeba być studentem np: politechniki by wynajmować miejsce w ich akademiku?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Akademik

Post autor: randomlogin »

Jesli zostaja gdzies wolne miejsca to w wiekszosci przypadkow mozna nie bedac na danej uczelni - ale pierwszenstwo maja miejscowi.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Akademik

Post autor: Batha »

Macjack, nie musisz, ale osoby spoza Uczelni płacą więcej
aligator99
Posty: 38
Rejestracja: 30 lis 2012, o 20:13

Re: Akademik

Post autor: aligator99 »

Witam
mam pytanie czy w pokoju w akademiku można mieć na parapecie roślinkę czy też nie . Jestem posiadaczką kaktusa i drzewka szczęścia .Podobno przepisy sanitarne zabraniają trzymania roślinek w pokoju .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości