sposób

Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: sposób

Post autor: Kingu$ka »

Wiem Nie mówiłam o tobie (cieszę się, że zajmujesz się należycie swoimi zwierzętami), ale jest wiele osób, które poprostu kupują masę zwierząt i je potem albo gdzieś wyrzucają, albo dają do schronisk, lub wogóle się nimi nie zajmują. Przykro mi z tego powodu, ale tak jest. W poprzednim moim poście nie miałam na myśli ciebie
Raczej, jakby ktoś nie zajmował sie nalezycie zwierzętami nie rejestrowałby się na tym forum
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: sposób

Post autor: kinia0208 »

No ja też nie lubie jak ktoś kupuje zwierzęta a potem sie niemi nie zajmuje bo mu sie nie chce albo sie go boi.A najbardziej nielubie jak ktoś kupi psa a na wakacje go wyrzuci albo jeszcze gorzej przywiąże do drzewa w lesie gdzie mogą go inne zwierzęta zabić Mojej ciotki chłopak kiedyś znalazł na autostradzie małodego huskiego.A jaką rase masz psiaka
arti

Re: sposób

Post autor: arti »

Kingu$ka pisze:Ja tez bardzo kocham zwierzęta i chciałabym mieć ich więcej, ale zdrowy rozsądek podpowiada mi, Że za duŻo nie moŻna ich mieć.
Niestety niektórym brak zdrowego rozsądku ja mimo ze mieszkam w durzmy domu mam tylko psa, rybki i kota jedyne co chce mieć to jeszcze papugę i nie przesadzam nierobie sobie w domu zwierzyńca
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: sposób

Post autor: Kingu$ka »

kinia0208 pisze:A jaką rase masz psiaka
Yorka

//edit mod
Ostatnio zmieniony 27 sie 2007, o 10:55 przez Kingu$ka, łącznie zmieniany 1 raz.
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: sposób

Post autor: kinia0208 »

Moja koleżanka ma yorka słodkie psiaki ale osobiście wole wychodzić z dużymi psami. A moja fredzia lubi yorki łapać za ogon]
cinek202
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2007, o 20:35

Re: sposób

Post autor: cinek202 »

dzięki co do niektórych za metody ale dla mój tato nie lubi po prostu zapachu jeśli naprzykład na podwórku jest mokro a pies wraca do domu mokry albo ogólnie jak pies nasika więc podajcie jakieś inne rady np co powiedzieć żeby przekonał się na tego psa
P.S: jeśli ktoś by chciał porozmawiać prywatnie to prosze pisać na gg
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: sposób

Post autor: Kingu$ka »

cinek202 pisze:jeśli naprzykład na podwórku jest mokro a pies wraca do domu mokry
No a co? Masz go suszarką suszyć przed wejściem do domu? To nie jego wina, że jest mokro na polu, a psa trzeba przecież wyprowadzać.
cinek202 pisze:jak pies nasika
To trzeba już od najmłodszych lat go uczyć. Obiecaj tacie, że jeśli kupi ci psa, to będziesz go uczył posłuszeństwa i podstaw już od młodości. Tylko jeśli tata go kupi, to dotrzymaj koniecznie słowa

Może twój tata naprawdę miał jakieś przykrości w młodości związane z psami. Czasami jest tak, że nawet gdybyś przekonywał kogoś cały czas i podawał mocne i solidne argumenty, to człowiek może się nie zgodzić. I tak też bywa. Jeżeli twój tata jest nieugięty w tej sprawie, a juz długo męczysz go tym psem, to może poprostu to nie ma sensu? Daj mu czas do namysłu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości