Stomatologia-

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Stomatologia-

Post autor: Claudia »

Czy ktoś jest może poinformowany które uczelnie nie chcą zdawanej fizyki a które chcą tylko podstawową co do stomatologi
Jakie macie opinie co do tych miast? Myślałam nad studiowaniem w Zabrzu ale słyszałam, że nieciekawe są tam warunki.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: Stomatologia-

Post autor: Andzia »

Nie zakładaj tematu, kiedy możesz o to zapytać w już założonym - Stomatologia.
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: Stomatologia-

Post autor: scarlett89 »

Słyszałam, że najlepszą stomę w kraju ma Warszawa, Łódź. Warszawa chce podstawową fizykę, a Łódź - nie mam pojęcia. Ale można to łatwo sprawdzić na stronie internetowej UMŁódź
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Stomatologia-

Post autor: Ann »

Fizyki nie trzeba zdawać na AM w Poznaniu, zarówno na lekarskim jak i na stomatologii. A co do tego, czy jest to dobra uczelnia hmm Poznań całkiem dobrze stoi w rankingach, ale nie wiem, czy dotyczy to tylko lekarskiego, czy całej uczelni
A co do Zabrza, to faktycznie, od następnego roku nie wymagają fizyki
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Stomatologia-

Post autor: Martusia »

a Białymstoku tez fizyki nie wymagają
a w Łodzi rozszerzona fiz
Lublin podst. (w tym roku jeszcze chcieli roz.)
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Stomatologia-

Post autor: Medycyna Lwów »

Ann pisze:Fizyki nie trzeba zdawać na AM w Poznaniu, zarówno na lekarskim jak i na stomatologii. A co do tego, czy jest to dobra uczelnia hmm Poznań całkiem dobrze stoi w rankingach, ale nie wiem, czy dotyczy to tylko lekarskiego, czy całej uczelni
UM Poznań to jedna a najlepszych uczelni medycznych w Polsce, zaraz po Warszawie i Krakowie
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Stomatologia-

Post autor: Claudia »

A czy Poznań od samego początku nie chciał fizyki czy dopiero teraz z niej zrezygnował jak i Katowice? Pewnie trudno tam sie dostać skoro to najlepsze uczelnia Na pewno Poznań i Katowice będą oblegane i ciężko będzie sie dostać.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Stomatologia-

Post autor: Medycyna Lwów »

A czy Poznań od samego początku nie chciał fizyki czy dopiero teraz z niej zrezygnował jak i Katowice? Pewnie trudno tam sie dostać skoro to najlepsze uczelnia Na pewno Poznań i Katowice będą oblegane i ciężko będzie sie dostać.
_
w wieku 20 lat będziesz zdawać maturę poza tym Poznań to nie najlepsza, ale jedna z najlepszych akademii medycznych, a to różnica. A fizyki nie chcą odkąd ja pamiętam, czyli dość długo.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Stomatologia-

Post autor: Claudia »

A czy to coś złego, ze chce poprawiać wynik z chemii Maturę to ja mam zaliczoną więc sie nie martw.bez złośliwości proszę.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Stomatologia-

Post autor: Medycyna Lwów »

Pytam się tylko - poprawiać maturę każdy może oczywiście.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości