Pomocy! ksiazki na lekarski (wydz. woj-lek)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: Pomocy! ksiazki na lekarski (wydz. woj-lek)

Post autor: nikt »

Czy do biologii potrzebne są faktycznie tylko te rozdziały, które w tamtym roku byly wymienione w rozpisce ćwiczeń, czy lepiej zaopatrzyć się w całość książek?
Czy połączenie Bochenek+Pituchowa+atlas jest ok, czy to za dużo jak na woj-lek? Czytałam też o Skawinach, ale mi nie podchodzą, mam wrażenie że za mało informacji.
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: Pomocy! ksiazki na lekarski (wydz. woj-lek)

Post autor: m0rix »

przysz&#x142a_studentka pisze: Czy połączenie Bochenek+Pituchowa+atlas jest ok, czy to za dużo jak na woj-lek? Czytałam też o Skawinach, ale mi nie podchodzą, mam wrażenie że za mało informacji.
W Skawinie mało informacji? To co dopiero powiedzieć o Pituchowej, w niej jest może połowa tego co w Skawinach. Jeśli nie Skawina, to pozostaje ci tylko Bochenek bo nie wydaje mi się żeby na Pituchowej dało się cokolwiek zdać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości