Weterynaria Poznan UP

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Chajabuza
Posty: 38
Rejestracja: 31 mar 2012, o 21:13

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Chajabuza »

Jak z liceum to nie bo to jest łacina ze zwrotami medycznymi i belblebleblebleble. Jeśli tak było w liceum to niestety tutaj raczej też się nie polubicie. Dla mnie to była udręka. Udręka na ósmą w piątek.
Awatar użytkownika
Naftalenka
Posty: 44
Rejestracja: 1 sie 2013, o 15:13

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Naftalenka »

ojej, już się nie mogę doczekać ablativusów absolutusów itp.
sally24
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:47

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: sally24 »

Też się dostałam.Nawet nie wiecie jak się ciesze
placebo9
Posty: 16
Rejestracja: 31 sie 2013, o 09:04

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: placebo9 »

kiedy i o której do Was dzwonili? Ja mam 72,9 jeszcze przed chwilą sprawdzałam w liście, który dostałam i nikt do mnie nie dzwonił. schizuję już. Czemu nikt do mnie nie zadzwonił.
sally24
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:47

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: sally24 »

Sprawdź konto rekrutacyjne, jaki tam masz status?
placebo9
Posty: 16
Rejestracja: 31 sie 2013, o 09:04

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: placebo9 »

ciągle mam, że nie przyjęty ze względu na brak miejsc. trzeba było drugi raz zaznaczać kiedyś, że ciągle jest się zainteresowanym studiowaniem czy co? jaki jest teraz próg bo znowu sprawdzałam mój list i jak nic jest napisane 72,9.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: zoo_ »

placebo9, sprawdź poprawność numeru jaki podawałaś przy rekrutacji, może się cyferka pomyliła czy coś.

pewnie i tak sprawdzałaś, ale: nie masz nieodebranych połączeń albo wiadomości typu kto tam? (jak ktoś nie może się dodzwonić).
Ja nie wiem na jakich zasadach konkretnie oni przyjmują te osoby, ale ktoś (chyba randomlogin) pisał na forum, że oni lecą z listą. jak nie mogą się z kimś skontaktować to dzwonią do następnej osoby itd.

sprawdź to wszystko i dzwoń do nich, powiedz, że masz tyle i tyle punktów, a wiesz, że przyjmowano osoby z niższą punktacją. może nastąpiła jakaś pomyłka, może Cię przyjmą jak się znów coś zwolni.
Awatar użytkownika
Naftalenka
Posty: 44
Rejestracja: 1 sie 2013, o 15:13

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Naftalenka »

Kochani, takie pytanie mam. Gdzie najbezpieczniej zamieszkać w Poznaniu? (wiecie bez takich groźnych dresów P ) I żeby w miarę blisko było do uczelni
placebo9
Posty: 16
Rejestracja: 31 sie 2013, o 09:04

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: placebo9 »

Ale jak to nie ogarniam ich. Sprawdzałam już nikt do mnie nie dzwonił. Muszę do nich zadzwonić w poniedziałek rano i dowiedzieć się o co chodzi.
Awatar użytkownika
Naftalenka
Posty: 44
Rejestracja: 1 sie 2013, o 15:13

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Naftalenka »

Dzisiaj zadzwoń, oni w sobotę też chyba odbierają P ja dziś dzwoniłam się o coś zapytać i pani odebrała, tylko że o 9 godzinie chyba
Kaamilaa
Posty: 88
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:13

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Kaamilaa »

Naftalenka pisze:Kochani, takie pytanie mam. Gdzie najbezpieczniej zamieszkać w Poznaniu? (wiecie bez takich groźnych dresów P ) I żeby w miarę blisko było do uczelni
Moim zdaniem najlepiej: Winiary, Bonin, Piątkowo, Jeżyce

placebo9
Posty: 16
Rejestracja: 31 sie 2013, o 09:04

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: placebo9 »

a na jaki numer dzwoniłaś ja dzwonie do działu studiów i spraw studenckich i martwa cisza.
Awatar użytkownika
Naftalenka
Posty: 44
Rejestracja: 1 sie 2013, o 15:13

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Naftalenka »

Kaamilaa, dziękuję serdecznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości