UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
didl
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2012, o 13:30

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: didl »

Na usosie nie ma nic ciekawego w zasadzie to wcale nic.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

Ja się nie pytam, czy jest tam coś ciekawego tylko czy ktoś zdołał się już zalogować
Mianowicie historia jest taka - przyjaciółka z innego kierunku zalogowała się z ciekawości już jakieś 3 tygodnie temu. Były wtedy do listy dodane kierunki zaczynające się na a i b.
Widzę, że teraz już i weterynaria jest dodana, sama siebie mogę znaleźć przez konto przyjaciółki, ale zalogować się nie mogę ("Dostarczone dane uwierzytelniania nie mogą zostać uznane za poprawne.").
Dlatego zastanawiam się, czy jeszcze coś tam dodają i modyfikują, czy może powinnam się zacząć tym martwić i coś w tym kierunku robić. Wrzesień się zaczął, niedługo chyba będzie trzeba korzystać z USOSa
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: micra »

Też nie mogę się zalogować
mam nadzieję że nie będzie z tym kolejnego problemu i konieczności nękania dziekanatu
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

ehhh. całe życie pod górkę XD
bunchitta
Posty: 14
Rejestracja: 10 lip 2013, o 13:08

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: bunchitta »

Hej,
orientujecie się czy przyjmowanie kandydatów zostało definitywnie zakończone?

Zabrakło mi 1pkt.
parabola994
Posty: 22
Rejestracja: 28 cze 2013, o 13:15

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: parabola994 »

bunchitta, a ile masz punktów? Bo ja mam 436 i właśnie w czwartek dostałam maila z informacją że zostałam przyjęta. Teraz, we wrześniu na pewno jeszcze wszystko ruszy
parabola994
Posty: 22
Rejestracja: 28 cze 2013, o 13:15

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: parabola994 »

Ale ja na lekarski. Teraz dopiero z kojarzyłam że Ty niekoniecznie na lekarski P
didl
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2012, o 13:30

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: didl »

zoo_ pisze:Wrzesień się zaczął, niedługo chyba będzie trzeba korzystać z USOSa
z usosa sie prawie w ogole nie korzysta tylko oceny z egzaminów sie ogląda.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

Tak, do tego dochodzi wygenerowanie konta żeby opłacić legitymację i indeks (we wrześniu) oraz zapisy na wf/języki/dodatkowe zajęcia itp.
Serio, jakbym nie wiedziała do czego służy USOS zapytałabym się chłopaka a nie użytkowników biologa.

bunchitta, najlepiej zadzwoń i się zapytaj. Wydaje mi się, że to oczywiste, że miejsca się będą zwalniać - we wrześniu jeszcze ludzie dostają się na inne uczelnie (albo lek.), ale w temacie z progami na lek/lekdent jest do progu UWM przypis - ostateczny". Zagadka. Dzwoń
Awatar użytkownika
still smiling
Posty: 35
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:42

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: still smiling »

ja też nie mogę ciągle się zalogowaćlt
Awatar użytkownika
hemolimfa
Posty: 29
Rejestracja: 28 cze 2013, o 13:58

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: hemolimfa »

Ja też mam problem z zalogowaniem, ale poczekajmy jeszcze kilka dni zanim zaczniemy się martwić.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

Zastanawiam się tylko, czy aby ten wybór egzaminów, o którym mowa na IRK i który ma zacząć się 10 września to nie jest właśnie wybór języków?
Tylko z tego co się orientuję to odbywało się właśnie przez USOS, więc czemu info na IRK.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: UWM Olsztyn - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

Trochę niusów prosto z dziekanatu

Ponieważ doszły mnie słuchy, że niektóre osoby (z innych kierunków) dzwoniły do swoich dziekanatów i tam zmieniano im hasła na USOS, po czym wszystko było ok - postanowiłam dla świętego spokoju zadzwonić i zapytać.

Bardzo miła pani powiedziała, że musimy przeczekać te utrudnienia, możliwe, że na USOS będziemy mogli zalogować się dopiero w połowie września. Spowodowane jest to podobno tym, że trwa jeszcze rekrutacja (w sensie wrześniowa chyba) i przerzucają osoby z IRK na USOS.

Druga sprawa to ten Wybór egzaminów 10 września - nas to nie dotyczy. Ponieważ język nowożytny oraz wf będziemy mieć na drugim roku dopiero (fakt, nie skojarzyłam.). W tym roku, we wrześniu, nie mamy zapisów na żadne zajęcia.

USOS we wrześniu będzie nam służyć tylko do wygenerowania konta żeby móc wnieść opłatę za legitkę i indeks.

To chyba wsio.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości