ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Pani_M »

koskar pisze:a gdzie można znaleźć jakieś wnioski i wymagane dokumenty na stypendium? i do kiedy i gdzie składać? na stronie śumu są tylko zeszłoroczne dane.

do 30 września , w drukach do pobrania masz wniosek o socjalke )
Tomson94
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2013, o 07:42

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Tomson94 »

Nie możesz napisać raz, tylko taki spam robisz? Uwierz mi, że kto czyta forum, ten na pewno przeczyta i twoją wiadomość.

Ma ktoś może jeszcze jakieś przydatne uwagi dla pierwszorocznych?

:D A tak na poważnie, to kto był opiekunem I roku, od pazdziernika II roku? Albo może kim on dokładnie jest - przedstawicielem jakiej katedry albo czego uczy, bo w zasadzie nazwisko mi niewiele powie I ten opiekun się raczej nie zmienia przez 5/6 lat czy jest na stale przypisany do powiedzmy I roku?
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: terrible_justyna »

Tomson94, kato czy zabrze? xd
v01
Posty: 48
Rejestracja: 10 lip 2012, o 21:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: v01 »

Hey mam pytanie i z góry przepraszam, jeśli się już powtórzyło. Czy jest możliwe przeniesienie się ze stomatologii na lekarski po pierwszym roku i na jakich warunkach? Proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: terrible_justyna »

v01, nie ma takiej możliwości. musisz poprawić maturę jeśli Ci brakło punktów i normalnie się rekrutować na lekarski, na 1 rok. jak się dostaniesz to i tak mało co Ci przepiszą. większość przedmiotów jest taka sama, ale stoma ma bardziej okrojony materiał w stosunku do leku.
v01
Posty: 48
Rejestracja: 10 lip 2012, o 21:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: v01 »

Dziękuję za odpowiedź

Tomson94
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2013, o 07:42

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Tomson94 »

Co do tego opiekuna to Zabrze ofc
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: terrible_justyna »

Tomson94, szczerze mówiąc nie wiem jaki asystent opiekunem mojego roku i wątpię by ktokolwiek poza starostą roku wiedział o.O wiem jedynie, że z samorządu jest to Roch P. i jakby co to mamy się do niego zgłaszać. przez rok studiowania nie było takiego problemu, wszystko szło gładko i nikt nam praw studenta nie łamał (katedry są raczej prostudenckie i nie chcą narobić nam dziadostwa).
i wydaje mi się, że opiekun nie zmienia się przez cały tok studiów.


pytam czy zabrze czy kato, bo jednak wszystkich nie kojarzę kto gdzie idzie
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zetuzetia »

terrible_justyna pisze:Tomson94, szczerze mówiąc nie wiem jaki asystent opiekunem mojego roku i wątpię by ktokolwiek poza starostą roku wiedział o.O wiem jedynie, że z samorządu jest to Roch P. i jakby co to mamy się do niego zgłaszać. przez rok studiowania nie było takiego problemu, wszystko szło gładko i nikt nam praw studenta nie łamał (katedry są raczej prostudenckie i nie chcą narobić nam dziadostwa).
i wydaje mi się, że opiekun nie zmienia się przez cały tok studiów.


pytam czy zabrze czy kato, bo jednak wszystkich nie kojarzę kto gdzie idzie
jestem na 90% pewna, że opiekunem roku jest prof. Wojnicz, kierownik Katedry histologii, wyczytałam to stojąc w kolejce do dziekanatu .
Ale szczerze wątpie, żeby Ci się Tomson ta wiedza przydała
Tomson94
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2013, o 07:42

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Tomson94 »

Ja podobnie wyczytałem szukałem jakiegoś przydatnego info dla I rocznych, ale oprócz tego że nic nie było, to pisali o Romualdzie W. kierowniku histologii, ale jak widać dobrze zakładałem, że nie spieszy im się z przewieszką
chemia pwsz
Posty: 79
Rejestracja: 18 lip 2013, o 15:40

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: chemia pwsz »

Jutro nowa lista rankingowa Jaki próg typujecie !
Kejta
Posty: 16
Rejestracja: 8 sty 2012, o 18:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Kejta »

Oby co najmniej 167 bio 77.
Aith
Posty: 300
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:20

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Aith »

Wydaje mi się, że zaczną ładnie brać już 166
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości