Próg lekarski 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Czyaba
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 08:28

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Czyaba »

zdzislaw22 - nie pociesza mnie to. albo przyjm? wszystkich z 426 albo nikogo z nas. S? tu jeszcze jacy? optymi?ci?
zielarz
Posty: 3
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 00:05

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: zielarz »

Nie ma. B?d?my realistami z wynikiem 426 macie 5% szans.
Pierwszy argument to to ?e musia?o by ponad 100 osób zrezygnowa? ?eby?cie si? dostali. Inne osoby pewnie powiedz?, ?e w tamtym roku by? próg 422,2 ale zauwa?cie ?e osoba ta mia?a oko?o 350 miejsca, wi?c je?li maci spin? na medycyn? to pogód?cie si? z tym ?e za rok matura.
Sorry za to ?e niszcz? twoj? nadziej?, ale tracisz tylko czas na oczekiwanie które i tak sko?cz? si? na tym ?e si? nie dostaniesz i zdzisiek te? o ni?szych wynikach to ju? nie mówi?.
wi?c nie rozczulajcie si? nad sob? tylko my?lcieltmy?li co tu poprawi? za rok bo ludzie za rok si? rzuc? do poprawy matury jak stare babcie do obrony krzy?a
Awatar użytkownika
ktnak
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2013, o 01:40

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: ktnak »

Abstrahuj?c od jak?e pesymistycznej wypowiedzi zielarza , my?licie ?e dzisiaj powinno si? znowu zacz miesza?, czy ju? raczej w przysz?ym tygodniu?
moira
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:50

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: moira »

teoretycznie tak, bo do wczoraj Ci z poprzedniej listy rezerwowej mieli dostarczy? dokumenty, poza tym dzisiaj kolejne uczelnie podaj? listy.A praktycznie- no có? praktyka z teori? czasami si? mija
nextion
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2013, o 11:19

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: nextion »

Co by nie by?o pociesza mnie w tej wersji zielarza to, ?e dosta?a si? osoba z 350 miejsca, wi?c jest szansa ?e w tym roku zleci równie? tyle o ile oznacza to próg 334pkt p.s. je?li kto? ma jakie? wie?ci na temat dzisiejszej zmiany progu to piszcie!
zygzak15
Posty: 16
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 11:36

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: zygzak15 »

A czy kto? z forum ma informacj? czy egzaminy poprawkowe sko?czy?y si? lub jeszcze trwaj I ile z osób poprawiaj?cych rekrutowa?o si? jeszcze raz na 1 rok? A jak my?licie czy ew. po poprawkach próg mo?e spa do 430, czy jest to niemo?liwe?
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: rysieńka »

moira pisze:teoretycznie tak, bo do wczoraj Ci z poprzedniej listy rezerwowej mieli dostarczy? dokumenty,
Mog? Was pocieszy?, ?e nie dostarczy?am dokumentów, wi?c jedno miejsce jest wolne
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: fronc »

zielarz, nie wiem co mia?a na celu twoja wypowied?. Zwi?kszenie w?asnej samooceny ? Nak?onienie ludzi do rezygnacji, ?eby dosta? si? samemu ? I widz? ?e specjalnie po to si? zarejestrowa?e? ?eby wyrazi? t? swoj? skrajn? opini?. Nie wiem czy zdajesz sobie spraw?, ?e praktycznie wszyscy studenci starszego rocznika maj? poprawki (my?l?, ?e zajmuj? 30-40 miejsc spokojnie) Poza tym Olsztyn nie jest wymarzon? uczelni? wi?kszo?ci osób - wi?c raczej wi?cej ludzi z niej rezygnuje ni? si? na? decyduje. Wsz?dzie progi spadaj? to i Olsztyn spadnie. Mówisz, ?e lista sko?czy?a si? w tamtym roku na 350 miejscu, w tym momencie dosta?a si? ju? parabola z 336 miejsca.
Podsumowuj?c, wszystko jest mo?liwe. Znalaz? si? wró?bita Maciej ^^
Balbina
Posty: 52
Rejestracja: 23 sie 2012, o 17:53

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Balbina »

fronc pisze:zielarz, nie wiem co mia?a na celu twoja wypowied?. Zwi?kszenie w?asnej samooceny ? Nak?onienie ludzi do rezygnacji, ?eby dosta? si? samemu ? I widz? ?e specjalnie po to si? zarejestrowa?e? ?eby wyrazi? t? swoj? skrajn? opini?. Nie wiem czy zdajesz sobie spraw?, ?e praktycznie wszyscy studenci starszego rocznika maj? poprawki (my?l?, ?e zajmuj? 30-40 miejsc spokojnie) Poza tym Olsztyn nie jest wymarzon? uczelni? wi?kszo?ci osób - wi?c raczej wi?cej ludzi z niej rezygnuje ni? si? na? decyduje. Wsz?dzie progi spadaj? to i Olsztyn spadnie. Mówisz, ?e lista sko?czy?a si? w tamtym roku na 350 miejscu, w tym momencie dosta?a si? ju? parabola z 336 miejsca.
Podsumowuj?c, wszystko jest mo?liwe. Znalaz? si? wró?bita Maciej ^^
Wyrazi?e? moje my?li Dopiero pocz?tek wrze?nia i po przerwie wakacyjno- urlopowo- poprawkowej rekrutacja nabiera tempa. Moim zdaniem teraz jeszcze wiele si? zmieni i to na wi?kszo?ci uczelni. Malkontenci nie zabierajcie innym rado?ci z ?ycia!
sophie-med
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2013, o 10:07

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: sophie-med »

Ja dosta?am si? z 336 miejsca z punktacj? 436. Dosta?am si? z tej listy dope?nieniowej, w której dokumenty trzeba by?o dostarczy? do 4 wrze?nia.
Awatar użytkownika
ktnak
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2013, o 01:40

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: ktnak »

sophie-med pisze:Ja dosta?am si? z 336 miejsca z punktacj? 436. Dosta?am si? z tej listy dope?nieniowej, w której dokumenty trzeba by?o dostarczy? do 4 wrze?nia.
Gratulacje! a wiesz mo?e czy 436 pkt. by?o doln? granic? punktow
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: fronc »

Oo, parabola tez z 336 ? cieeekawe No oni robi? jakie? listy po trochu, dlatego tak wolno spada . Powinni bior?c przyk?ad z ubieg?orocznej rekrutacji zrobi? od razu rezerw? na 150 osób, wtedy by sie przesuno szybko. A tak to takimi ma?ymi kroczkami idzie,
bez sensu .

[at]
Kolega wypytywa? na grupie na fb - mówi? ?e poni?ej 436 na razie nikogo nie ma, ale jest dziewczyna z 520 o Chyba lubi wyzwania, ?e j? tak do Olsztyna ci?gnie
parabola994
Posty: 22
Rejestracja: 28 cze 2013, o 13:15

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: parabola994 »

To rzeczywi?cie dziwne, ?e mamy z sophie to samo miejsce
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości