farmacja WUM 2013

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
scarface
Posty: 187
Rejestracja: 13 cze 2012, o 17:43

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: scarface »

Gratuluję Loretta! Witamy na wydziale hehe

No i dla kokardki też gratulacje, bo widzę po progu, że właśnie się dostała Wiedziałem że jeszcze chwila i się uda, to było bardziej niż pewne.
Ale spory spadek trzeba przyznać.

edit:gratulacje dla wszystkich! hehe
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2013, o 13:28 przez scarface, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
serpentina
Posty: 53
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 19:18

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: serpentina »

Nie wierze że się udało Kurcze, aż się popłakałam
Awatar użytkownika
serpentina
Posty: 53
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 19:18

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: serpentina »

Tylko teraz mam mały problem bo do wglądu trzeba pokazać orginał matury, ale odpis chyba też może być nie? Bo mój orginał jest w Lublinie i do poniedziałku bedzie mi go cieżko odebrać a odpis mam na SGGW więc odpis byłoby mi bardziej na ręke.
Awatar użytkownika
scarface
Posty: 187
Rejestracja: 13 cze 2012, o 17:43

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: scarface »

Ale jaką niespodziankę zrobili. Wum pozytywnie zaskoczył hehe
Nie ma co liczyć na listę dzisiaj, będą podliczać wszystko, czekajcie do poniedziałku - a tu myk! i nowa lista jest

serpentina, myślę, że nie będzie problemu. Ewentualnie możesz zadzwonić do komisji rek. i powiedzieć jak sprawa wygląda, ale nie powinni się czepiać
godzia28
Posty: 104
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:22

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: godzia28 »

Ja mam własnie taka sama sytuację jak serpentina, dokumenty w Lublinie, jedynie odpis w domciu lezy na podorędziu) fizyczynie chyba bym nie dała rady ogarnąć tego wszystkiego w poniedziałekd
Loretta
Posty: 102
Rejestracja: 2 lip 2013, o 13:21

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: Loretta »

Dziewczyny, coś czuję, że może się miniemy w poniedziałek na wydziale.
Awatar użytkownika
serpentina
Posty: 53
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 19:18

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: serpentina »

Na pewno się miniemy już wyczytałam na szczęście ze może być do wglądu odpis więc rano sobie go odbiorę z SGGW, uff.
Awatar użytkownika
scarface
Posty: 187
Rejestracja: 13 cze 2012, o 17:43

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: scarface »

Tia, to może nawet i ja wam gdzieś tam przemknę, bo ostatnio to prawie codziennie tam jeżdżę haha grrr
godzia28
Posty: 104
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:22

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: godzia28 »

A jak z mieszkaniem macie Loretta, Serpentina scarface, ?:D
Awatar użytkownika
serpentina
Posty: 53
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 19:18

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: serpentina »

Ja już mam mieszkanie,3 pokojowe z dwoma koleżankami, w środę podpisałam umowę i jestem mega zadowolona bo w samym centrum i jak na tą lokalizację cena też spoko, a na uczelnie mam super dojazd A Ty? Masz już coś czy szukasz?
godzia28
Posty: 104
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:22

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: godzia28 »

Aad ile płacisz?d Ja się rozglądam za czymś i poszukuje chętnych, na pewno kokardka jest chętna o ile zdecyduje się na Wwe, a nie Lublin:) nie wiem co jej tak długo dzis na forum nie było, juuz dawno powinna po egzaminie bycd
Loretta
Posty: 102
Rejestracja: 2 lip 2013, o 13:21

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: Loretta »

Mi też koleżanka zaproponowała wspólne wynajmowanie 3-pokojowego mieszkania, chyba wciąż poszukuje jeszcze jednej dziewczyny. Nawet porządne, zadbane mieszkanko w spokojnej dzielnicy, ważne, że wszystkie pokoje nieprzechodnie i niedrogo jak na stolicę. Tylko tyle, że na Mokotowie, ale sprawdzałam i dojazd do uczelni jest nawet dobry.

serpentina, mieszkanie na Ochocie? Tam w sumie byłoby najlepiej jeśli chodzi o dojazd do uczelni i w ogóle, ale ceny są po prostu kosmiczne.
godzia28
Posty: 104
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:22

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: godzia28 »

A jak tam cenowo to wygląda Loretta, u Was na tym mieszkaniu ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości