Zbiór zadań maturalnych z biologii OMEGA

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
paatixx3
Posty: 411
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:51

Zbiór zadań maturalnych z biologii OMEGA

Post autor: paatixx3 »

Szukam dobrych zbiorów, na początek przygotowań do matury z biologii. Jestem w 2 klasie liceum. Wyczytałam, że dobre zbiory ma wydawnictwo Omega i teraz mam pytanie czy ktoś wypróbował tę książkę ? Widziałam kilka zbiorów z Omegi i nie jestem pewna którą kupić.
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Zbiór zadań maturalnych z biologii OMEGA

Post autor: Smile_Forever »

Generalnie książki Omegi są dobre, zarówno zbiory, jak i książki tematyczne (Komórka", Bezkręgowce", Fizjologia etc.) Zadania w nich są dość ciekawe, może nie jest to dokładnie maturalny typ, ale skłaniają do myślenia, więc warto je rozwiązać
Weszłam na tą stronę i widzę, że zbiór zawiera również zadania z arkuszy - świetnie, takie jest najlepiej rozwiązywać Myślę, że ten zbiór jest całkiem niezły, chociaż nie miałam go w rękach
paatixx3
Posty: 411
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:51

Re: Zbiór zadań maturalnych z biologii OMEGA

Post autor: paatixx3 »

Hmmm, więc myślę, że zainwestuje w ten zbiór, a czy ktoś wie czy bardzo różni się od wydania 2013?
paatixx3
Posty: 411
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:51

Re: Zbiór zadań maturalnych z biologii OMEGA

Post autor: paatixx3 »

2012 *
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości