Wiek na studia?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Pasja
Posty: 38
Rejestracja: 9 sie 2007, o 18:11

Re: Wiek na studia?

Post autor: Pasja »

Właśnie kierunek bardzo podobny do medycyny.
Jeśli chodzi o pracę po tym kierunku to raczej nie będzie problemu.Elektroradiolog robi dokładnie to samo co lekarza radiolog.A w naszym kracju jest deficyt radiologów/elektroradiologów więc jest sporo pracy.
Zatrudnienie można dostać w szpitalach,klinikach,przychodniach zdrowia gdzie jest rentgen/ekg ,w placówkach posiadających tomograf,rezonans magnetyczny itd.

Milka mam pytanie,a na jakie AM i gdzie(jakie kierunki) składałaś papiery poza medycyną?
Pasja
Posty: 38
Rejestracja: 9 sie 2007, o 18:11

Re: Wiek na studia?

Post autor: Pasja »

No wszystko co napisalam Milce wyczytałam na str AMG.
Awatar użytkownika
sosen
Posty: 186
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 12:09

Re: Wiek na studia?

Post autor: sosen »

Tak czytam i pomyślałem że napiszę kilka słówek. Naprawdę to nie będzie żaden problem bo na studiach są o wieku większe różnice wieku. Ja obecnie jestem na 2 roku biologii i jak dobrze pujdzie to będę za rok skałdał papiery na farmację i jeśli bym się dostał to też będę w tym samum wieku co ty na pierwszym roku:-) a pozatym u mnie na roku jest chłopak który skonczył jedne studia i zaczął biologię czyli gdy szedł na pierwszy rok miał lat 24 albo i ponad tak więc zabieraj sie ostro za naukę a co do wieku to nie masz powodów do obaw. Powodzenia i nie rezygnuj ze swoich planów i jak już wylądujesz na studiach przekonasz się że nie tylko ty jedyna będziesz osobą o kilka lat starszą
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości