ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: terrible_justyna »

a najbardziej lubiłam Andrzeja D naszego fantoma o wadze, rozmiarach dorosłego mężczyzny, który mrugał, kaszlał, jęczał. podłączało mu się monitor ekg, miał rytm serca, reagował na defibrylację i w ogóle dzieliliśmy się za zespoły karetkowe i asystent wymyślał nam scenkę, a my jako ratownicy mieliśmy odpowiednio reagować - intubacja, leki, opatrunki, wkłucie, badanie, wszystko
albo jak na sobie wzajemnie zakładaliśmy wenflony - krew się lała po meblach, podłodze, chłopaki mdleli ah, stare czasy
i to mi się właśnie podobało w ratownictwie - ciągle się coś działo. skończyłam tylko 1 rok, ale i tak traktuję to jako bardzo cenne doświadczenie
miki3_12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miki3_12 »

a co do tych informacji na stronach to po prostu klikamy sobie np. w Katedra i Zaklad Histologii i Embriologii i tam powinny byc informacje na temat materialu na pierwsze zajecia, tak?
a do obczajenia mamy histologie, biol. mol., anatomie i biozyke? czy na jakies inne zajecia tez juz trzeba cos umiec?

a to co obecnie sie znajduje na stronie katedry histo. to dla nas? bo tam sa podane terminy poprawek wrzesniowych. chyba, ze te informacje jeszcze zostana uaktualnione.

a co do planu, to gdzie go bedzie mozna znalezc?
kamaalimak
Posty: 52
Rejestracja: 28 cze 2013, o 11:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kamaalimak »

Hmmdziękuję Wam bardzo za odpowiedzi Muszę w takim razie pokombinować, choć nie będzie to proste, boonie mam indeksu tzn mam ale niemalże pusty bo wszystko wpisywali tylko elektronicznie. Co prawda panie w moim dziekanacie nie będą chętne do wypisywania czegokolwiek ale tego sylabusa jakoś załatwię. I kurcze, też miałam infę.może by przepisali
esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: esdream »

nie wiecie gdzie można kupić fartuch laboratoryjny? W sklepach medycznych są?
Aleksandra123
Posty: 29
Rejestracja: 29 cze 2013, o 11:01

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Aleksandra123 »

esdream pisze:nie wiecie gdzie można kupić fartuch laboratoryjny? W sklepach medycznych są?
Ja kupiłam w sklepie medycznym
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: terrible_justyna »

esdream, sklepy medyczne, sklepy bhp, allegro.
chemia pwsz
Posty: 79
Rejestracja: 18 lip 2013, o 15:40

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: chemia pwsz »

Dlaczego nadal mam zakwalifikowany na stronie elektronicznej rekrutacji jak papiery złozyłem prawie wszystkie(prócz ks. sanepidowskiej) w piątek ?
meh
Posty: 14
Rejestracja: 6 sty 2013, o 19:06

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: meh »

Miałbym pytanie trochę z innej beczki , mianowicie gdzie odbywa sie większośc zajęc dla pierwszego roku stomy? Przy placu Traugutta, tam gdzie znajduje się dziekanat ?
neko_neko
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2011, o 15:43

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: neko_neko »

Raczej na Rokitnicy, na kampusie (tak w tym lesie gdzie diabeł mówi dobranoc ), wiem też, że do Bytomia ludzie jeżdżą na różne dziwne typowo stomatologiczne przedmioty na placu akademickim.
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: terrible_justyna »

chemia pwsz, nie aktualizują list na bieżąco. poczekaj na dzień, kiedy kończy się składanie dokumentów

meh, nie, większość zajęć jest na kampusie przy ul. Jordana. ponadto w Bytomiu macie protetykę, a na pl. Traugutta socjologię.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Kiedy lista?
Bonjour
Posty: 51
Rejestracja: 29 maja 2013, o 15:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Bonjour »

Izuzet, do tej pory dawali 3 dni robocze na złożenie dokumentów, więc zgodnie ze schematem powinna być 11-go
A czy ktoś wie, kiedy dostaniemy decyzję o przyjęciu na studia? Byłam dziś w sanepidzie, by wyrobić książeczkę i poprosili, żeby im to przynieść, bo muszą skserować i nie wiem co teraz
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Bonjour, ja nigdy nie dostałam, a jestem na drugim roku. Chyba musisz zadzwonić i poprosić, żeby Ci wystawili
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości