Zmiany w maturach od 2015 roku a rekrutacja na studia

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Zmiany w maturach od 2015 roku a rekrutacja na studia

Post autor: tchorz »

Podejrzewam, że zadnych zmian nie będzie. tyle że dla świeżo zdajacych nie będzie przedmiotów podstawowych. Myślę ze poprawiający maturę beda mogli poprawiac przez 5 lat podstawę. Inna sprawa to jakich egzaminów będa wymagać uczelnie- ale nie zapominajcie,że to DWARÓZNE ministerstwa.
Jakieś drobiazgi moga być typu,ze jak nie ma podstawowej biologii to na rozszerzonej będzie wiecej człowieka itp.
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: Zmiany w maturach od 2015 roku a rekrutacja na studia

Post autor: black-cat »

I tego się właśnie obawiam / Ale pocieszam się tym, że osoby ze starą maturą poprawiają i jakoś dostają się, więc nie wiem czemu nam by mieli robić szczególne problemy. Hmm. czytałam gdzieś że obecnie jeśli nie poprawi się matury, to wówczas nie przysyłają aneksu. A przez tą reformę będzie tak, że pomimo nie poprawienia matury aneks i tak będzie przysyłany. nie wiem po co oni to wszystko wymyślają.
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: Zmiany w maturach od 2015 roku a rekrutacja na studia

Post autor: black-cat »

aaro no i odpisali Ci?
Awatar użytkownika
lexpolonica
Posty: 76
Rejestracja: 5 maja 2011, o 09:15

Re: Zmiany w maturach od 2015 roku a rekrutacja na studia

Post autor: lexpolonica »

darkangel Hmm. czytałam gdzieś że obecnie jeśli nie poprawi się matury, to wówczas nie przysyłają aneksu. A przez tą reformę będzie tak, że pomimo nie poprawienia matury aneks i tak będzie przysyłany. skad masz taka informacje
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: Zmiany w maturach od 2015 roku a rekrutacja na studia

Post autor: black-cat »

gdzieś w internecie, w jakimś artykule o zmianach w 2015 ale mogę się mylić, gdyż skonczylam LO i nie jest już w temacie.
Kierunek lekarski :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości