do trzech razy sztuka...

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
coco12
Posty: 20
Rejestracja: 3 lip 2013, o 22:53

do trzech razy sztuka...

Post autor: coco12 »

Witam wszystkich poprawiających
Również po raz kolejny podchodzę do matury, a dokładnie to trzeci raz, rocznik 93. Jednocześnie studiuję farmację, teraz będę na drugim roku. Niestety zostanie w domu nie wchodzi w grę, ale studia nieco pomogły w samodyscyplinie i regularnej nauce, mimo że nie poprawiłam matury o tyle ile trzeba Moim marzeniem jest jak każdego tutaj profil lekarski, więc nie poddaje się i naukę zaczynam ponownie od 1 października mam nadzieję że wspólnie będzie łatwiej i przyjemniej
martamarta1234
Posty: 81
Rejestracja: 19 maja 2013, o 13:36

Re: do trzech razy sztuka...

Post autor: martamarta1234 »

witajd moja sytuacja jest podobna tylko że ja rozpoczynam w tym roku farmacje we Wrocławiud moje pytanie jest takie czy znajdowałas czas na 1 roku na nauke do matury? czy materiał do przyswojenia na studiach jakos przeszkadzał Ci w tym i czy na farmacji jest sporo takich osob którzy nadal marzą o leku: poprawili bądz poprawiaja w 2014?d
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Locus
Posty: 369
Rejestracja: 30 lip 2011, o 21:46

[Link] do trzech razy sztuka...

Post autor: Locus »

Hej, super że chcecie się przygotowywać na forum, ale rozmnożyło się tematów, więc nie zakładajcie nowych, tylko idźcie się przywitać do tych już istniejących.
wspólna nauka do matury 2014
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości