czerwiec 2013

Arkusze maturalne z biologii, testy oraz klucze do odpowiedzi dodawane na forum przez użytkowników
________

czerwiec 2013

Post autor: ________ »

pannamanna pisze:Jedzcie i pijcie Buźka!
Gdyby ktoś szukał. Arkusze z biologii i chemii rozszerzonej czerwiec 2013.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2013, o 18:34 przez ________, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Edenista
Posty: 270
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:07

Re: czerwiec 2013

Post autor: Edenista »

Podziękował
________

[Link] czerwiec 2013

Post autor: ________ »

Podziekowania dla pannamanna egzamin-wst-pny-2013-vt50345-45.htm
adestor
Posty: 253
Rejestracja: 22 sty 2011, o 14:36

Re: czerwiec 2013

Post autor: adestor »

Może ktoś wrzuci te pliki na jakiś darmowy server lub chomika, na pewno wiecej osob by skorzystało
Fivex
Posty: 99
Rejestracja: 14 gru 2011, o 19:06

Re: czerwiec 2013

Post autor: Fivex »

Czy byłaby szansa zdobyć chemię inaczej? Bo ten serwer na który jest wgrana krzyczy że muszę mieć konto premium. Chomikuj albo coś?
Awatar użytkownika
ahepb
Posty: 73
Rejestracja: 17 lip 2011, o 15:49

Re: czerwiec 2013

Post autor: ahepb »

Rzuciłam na nie okiem i zastanawiam się co to za arkusze? To nie są chyba te z drugiego terminu maturalnego, próbny egzamin się nazywają?
Na stronie CKE jeszcze nic nie ma, a sama już jestem ciekawa, co mnie ominęło! Pamiętam, jak dzień przed maturą z biologii z koleżanką kombinowałyśmy jakby tu się na czerwiec załapać.
________

Re: czerwiec 2013

Post autor: ________ »

Fivex pisze:Czy byłaby szansa zdobyć chemię inaczej? Bo ten serwer na który jest wgrana krzyczy że muszę mieć konto premium. Chomikuj albo coś?
Obiecuję, gdzieś pod koniec września/ wczesny początek pazdziernika wrzuce oba arkusze na chomikuj, bo już pare osób mnie o to prosiło. (nie mam niestety klucza do nich)

Może spróbuj sciągnąć z innej przeglądarki, np mozilla?
ahepb pisze:Rzuciłam na nie okiem i zastanawiam się co to za arkusze? To nie są chyba te z drugiego terminu maturalnego, próbny egzamin się nazywają?
Na stronie CKE jeszcze nic nie ma, a sama już jestem ciekawa, co mnie ominęło! Pamiętam, jak dzień przed maturą z biologii z koleżanką kombinowałyśmy jakby tu się na czerwiec załapać.
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi, jeżeli rzuciłaś na nie okiem, tu musiałaś zobaczyć na pierwszej stroniegtCZERWIEC 2013<. Tak, to drugi termin - dla tych którzy nie mogli pisać w maju.
________

Re: czerwiec 2013

Post autor: ________ »

Niestety nie mogę edytować poprzedniego posta.
Na razie arkusze podstawowe.
Awatar użytkownika
ahepb
Posty: 73
Rejestracja: 17 lip 2011, o 15:49

Re: czerwiec 2013

Post autor: ahepb »

no ok, czerwiec jest, ale czemu jest napisane PRÓBNY EGZAMIN MATURALNY Z BIOLOGII"
________

[Link] czerwiec 2013

Post autor: ________ »

RLY? Odsyłam drugi raz tutaj
egzamin-wst-pny-2013-vt50345-45.htm
Na 100% ludzie pisali ta maturę w czerwcu jako egzamin wstępny A czemu tak pisze, no nie wiem sama Taki mieli zamysł w CKE.
(tak BTW, arkusz z matmy podstawowej z czerwca 2011 był prawie identyczy jak zgtmatury próbnej&lt z marca 2012 - może ta biologia kiedyś posłuży jako próbny egzamin, I dont know)
Awatar użytkownika
ahepb
Posty: 73
Rejestracja: 17 lip 2011, o 15:49

Re: czerwiec 2013

Post autor: ahepb »

Haha, to ciekawe To na dodatek te czerwcowe matury są egzaminem wstępnym na uczelnie dla tych ze starą maturą Wow, nie wiedziałam
Awatar użytkownika
Edenista
Posty: 270
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:07

Re: czerwiec 2013

Post autor: Edenista »

Za 2 lata beda 3 matury

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości