Rejestracja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
olcia692
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2012, o 13:12

Re: Rejestracja 2013

Post autor: olcia692 »

A du?o jest przedmiotów na które trzeba robi? jakie? prezentacje/referaty?
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Matjozi »

Parazytologia, biologia molekularna, socjologia, historia i propedeutyka medycyny, angielski, je?li masz z Zenkiem (nie wiem jak u innych prowadz?cych) i to chyba tyle
olcia692
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2012, o 13:12

Re: Rejestracja 2013

Post autor: olcia692 »

O kurcz?, to masakra
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Namine »

Mnie tam jeszcze denerwowa?o przepisywanie r?cznie strony albo dwóch A4 na biofiz? /
Co do punktacji: najlepiej mie? prezentacje na ko?cu, bo potem lec? wy?sze punkty, na pocz?tkowych zaj?ciach jako? si? z tak? rozrzutno?ci? zawsze powstrzymywa?y, nie wiedzie? dlaczego, a potem nawet max-y lecia?y
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Matjozi »

Fakt, biofiza jest strasznie upierdliwa, a raczej asystenci s?. Na ?wiczeniach i tak korzysta si? z kontrolek wype?nionych przez starsze roczniki, ale radz? uwa?a? i nie spisywa? wszystkich wyników itp, bo zazwyczaj jest tak, ?e co? zmieniaj? w urz?dzeniach, rzeczach do bada? i te wyniki znacz?co si? ró?ni?, a kiedy? kole?anki z grupy przepisa?y kropka w kropk?, asystenci to zauwa?yli i kazali im wykonywa? inne ?wiczenie za kar?.
siemson
Posty: 61
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:46

Re: Rejestracja 2013

Post autor: siemson »

Mam pytanie do osób, które dosta?y si? w zesz?ym roku na lekarski do Bydgoszczy. Czy te? by? taki przestój na li?cie jaki jest teraz? Niby próg na li?cie g?ównej jest sporo ni?szy jak w zesz?ym roku o tej porze, ale ta rezerwa mnie martwi. Chyba nie ma co spodziewa? si? znacz?cego spadku progu. Jak s?dzicie?
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Rejestracja 2013

Post autor: rozekkwidzyn »

Moim zdaniem progi mog? nieznacznie spa- ale tak na prawd? to nie ma na to m?drych i trzeba czeka?. Chyba jutro jest lista, tak?
W pa?dzierniku przyj?li ludzi którzy mieli 165, nie pami?tam jaki by? przelicznik. Domniemuj? ?e w tym roku mog? przyj nawet 164 ale to si? oka?e
siemson
Posty: 61
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:46

Re: Rejestracja 2013

Post autor: siemson »

Lista pojawi sie dopiero 24.09, takze jeszcze troche czasu, mam nadzieje, ze cos ruszy, aczkolwiek watpie w to.

tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: Rejestracja 2013

Post autor: tylczynskaj »

oni w polowie wrzesnia dzwonia do studentow i sie pytaja czy sie nie rozmyslili wiec moze spasc jeszcze troche prog
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Heisenberg »

siemson, a to nie jest tak, ?e 24.09 jest nabór tylko dla osób z drugiego naboru czy jak to si? tam nazywa?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Mihhu »

2gi nabor jest dla kierunków na ktorych bylo wiecej miejsc niz chetnych

Oleslawa
Posty: 32
Rejestracja: 5 lip 2013, o 11:18

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Oleslawa »

Mam pytanie do osób przyj?tych do Bydgoszczy. Czy otrzymali?cie zaproszenie na inauguracj? do filharonii w Bydgoszczy na 01.pa?dziernika? Bo ja dosta?am i jestem zdziwiona, ?e co? takiego, jak zapraszanie studentów funkcjonuje… S?ysza?am, ?e inauguracja jast w Toruniu, a o inauguracji w Bydgoszczy pierwszy raz s?ysz?…
Czy to jest obowi?zkowe?
Mae
Posty: 40
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 08:22

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Mae »

Zazwyczaj inauguracja jest w Toruniu ale teraz maj? tam remont czy co? i dlatego w tym roku jest w Bydgoszczy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości