Perpektywy po studiach

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Aaagatka
Posty: 39
Rejestracja: 7 sie 2012, o 12:10

Perpektywy po studiach

Post autor: Aaagatka »

Hej Chciałam iść na lekarski, ale niestety nie wyszło, najpierw chciałam siedzieć rok w domu i poprawiać maturę, ale stwierdziłam że takie siedzenie mnie do niczego nie doprowadzi,bo się rozleniwię itd. Dlatego wpadłam na pomysł żeby zapisać się na język norweski i po ukończeniu studiów poszukać pracy w Norwegii. Co o tym myślicie? Są jakieś szanse czy to raczej nierealny pomysł?
Dodam, że poprawę matury też rozważam, uważacie że moze jednak bardziej powinnam się skupić na tym i uderzać w lekarski? Bo teraz, patrząc na to bez ciśnienia nie jestem przekonana, czy mnie praca lekarza kręci.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2013, o 16:33 przez Aaagatka, łącznie zmieniany 2 razy.
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: Perpektywy po studiach

Post autor: ich_bin »

Studiowanie filologii bez doktoryzowania się mija się z celem. Jak tam pojedziesz, wszyscy będą znali norweski, a Ty sama niczym nie będziesz się na rynku pracy wyróżniać. Lepiej iść na kurs jeżeli już się chce coś umieć i oszczędzić sobie marnowania 5 lat.

Osobiście próbowałabym poprawiać maturę. Żałowałam każdego dnia w domu, ale teraz wszystkie moje smutki i żałości się wynagrodziły
Aaagatka
Posty: 39
Rejestracja: 7 sie 2012, o 12:10

Re: Perpektywy po studiach

Post autor: Aaagatka »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości