Anatomia- ćwiczenia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
amroz
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 08:22

Anatomia- ćwiczenia

Post autor: amroz »

Witam! Czytałam, że na pierwsze ćwiczenia z anatomii powinno się już coś umieć/kojarzyć. Absolutnie nie chodzi mi o zakuwanie w wakacje, ale jeśli czegoś od nas będą wymagać na początku roku, to fajnie by było wiedzieć czego dokładnie. Wiem, że był podobny wątek w zeszłym roku i podany był tam temat Osie i płaszczyzny ciała. Kości obręczy i części wolnej kończyny górnej", ale nie wiem ile w tym prawdy. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: Anatomia- ćwiczenia

Post autor: Lucyfer »

To jest na pierwszych zajęciach, śmiało możesz iść na betona
amroz
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 08:22

Re: Anatomia- ćwiczenia

Post autor: amroz »

Super, dzięki bardzo
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Anatomia- ćwiczenia

Post autor: lith »

Polecam to samo na betona. Tylko potem nie miej do nas pretensji, że cześć grupy coś tam umiała, bo cześć będzie coś czytała, a niektórzy to pewnie już siedzą nad anatą Jak idziesz na betona to konsekwentnie z bananem twarzy olewasz to, że ktoś coś wiedział, a Ty nie.
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: Anatomia- ćwiczenia

Post autor: Lucyfer »

Część będzie konsekwentnie twierdziła, że nic nie czytała i ojej nic nie umie, co będzie miało niewiele wspólnego z prawdą
amroz
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 08:22

Re: Anatomia- ćwiczenia

Post autor: amroz »

Miałam już do czynienia z takimi osobami, zwykle z czasem poziom wiedzy się wyrównuje.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Anatomia- ćwiczenia

Post autor: Mårran »

Zwykle szybko się wyrównuje, bo zapał do wkuwania szybko mija, a materiału całego ogarnąć się nie da za bardzo.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości