weta we Wrocławiu czy Poznaniu?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Paige2112
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 12:41

weta we Wrocławiu czy Poznaniu?

Post autor: Paige2112 »

Hej ludzie, dostałam się na weterynarię do Poznania i do Wrocławia i nie wiem, którą uczelnię wybrać. Fajnie by było jakbyście pomogli mi w podjęciu decyzji. Piszcie, jeśli widzicie jakieś plusy i minusy obu uczelni. Z góry dzięki ^^
szwedzky
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2013, o 22:16

Re: weta we Wrocławiu czy Poznaniu?

Post autor: szwedzky »

Mam podobny problem,jednak waham się pomiędzy Olsztynem a Poznaniem. Z tego co wiem weterynaria we Wrocławiu jest jedną z najstarszych w Polsce i katedra jest dobrze przygotowana do tego kierunku. Poznań jest świeży,jezeli o kierunek chodzi,ale nie musi to oznaczac ,ze jest gorszy. Warto by popytać absolwentów obu uczelni co myślą na ten temat.
krystek1616
Posty: 80
Rejestracja: 13 cze 2012, o 00:05

Re: weta we Wrocławiu czy Poznaniu?

Post autor: krystek1616 »

Poznań nie ma jeszcze absolwentów, pierwsi wyjdą za 4 lata dopiero. A Wroclaw.

Petitek
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2012, o 09:50

Re: weta we Wrocławiu czy Poznaniu?

Post autor: Petitek »

Zdecydowanie wybierajcie Wrocław, albo Olsztyn, jeśli macie taką możliwość Doświadczona kadra profesorska, polikliniki, sprzęt itd. itp. Poznań nie ma na razie niczego. Ja studiuję w Olsztynie i polecam
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: weta we Wrocławiu czy Poznaniu?

Post autor: Piotrr »

Ja chyba bym wybrał Poznań. Jak to było wspomniane, tamtejsza weta jest świeża i nie ma tam jeszcze absolwentów, co oznacza że w tamtym mieście i okolicach przez pierwsze kilka lat będzie można coś ładnie zakombinować z pracą po studiach
W końcu lekarz
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: weta we Wrocławiu czy Poznaniu?

Post autor: Korczaszko »

Są absolwenci, nie aż tylu co w innych miastach akademickich, ale do tej pory Poznaniacy studiowali w innych miastach wracali w swoje okolice
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości