pomocy:(

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aartura1
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 15:10

pomocy:(

Post autor: aartura1 »

Czesc,
Jestem Artur
Czy znajdują się tutaj osoby, które pomogłyby mi, dałyby wskazówki jak uczyć się na rozszerzoną biologię?
Postanowiłem kilka miesięcy temu, że będę ubiegał się o przyjęcie na studia medyczne. Przeżyłem bardzo trudne momenty w moim życiu i może właśnie to jest motorem do tego. Czy znalazł by się tutaj ktoś rzyczliwy kto mógłby mi pomóc? Uczę się po 10 godzin dziennie, biologii i chemii w liceum miałem wszystko na podstawie, ale muszę dać z siebie wszystko, to nie chodzi o moje ambicje,pieniądze czy cokolwiek innego, na pewno nie.
Mam świadomość, że moja wiadomość nie tłumaczy za wiele w razie czego proszę o wiadomość.
Dziękuję już teraz za wszystkim którzy w jakikolwiek sposób mogli by mi podać rękę.
Dzięki wam.
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: pomocy:(

Post autor: mrsdavis »

Polecam poczytanie wątków np. o wspólnej nauce do matury lub poprawie matury, bo (jeżeli w jakikolwiek sposób Cię to pociesza) jest wiele osób w podobnej sytuacji.

Co do:
aartura1 pisze:Uczę się po 10 godzin dziennie
Uważaj, żebyś nie wypalił się jeszcze przed nadejściem maja. Do wszystkiego należy podejść racjonalnie i mierząc siły na zamiary. Ustal sobie plan nauki, ale pamiętaj mimo całej zaciętości i ambicji o czasie na odpoczynek i relaks. Tylko w ten sposób pozwolisz samemu sobie zarówno na ogarnięcie wiedzy, jak i trwanie w psychicznym zdrowiu, co jest podwaliną do osiągnięcia wiary w siebie. A ta, jak wiadomo, jest nierzadko kluczem do sukcesu, a przynajmniej jego nieodzownym składnikiem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości