Studenci II roku stomatologii w lublinie

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
dominika8
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2013, o 11:16

Studenci II roku stomatologii w lublinie

Post autor: dominika8 » 22 wrz 2013, o 23:05

witam! W tym roku zaczynam stomę na umlubie. Czy ktoś uprzejmy z II roku mógłby napisać jak wyglądają pierwsze zajęcia, czy trzeba sie z czegoś przygotować, jakie podreczniki na pewno beda potrzebne. Z góry dziękuję.

Perygrinus
Posty: 15
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:37

Re: Studenci II roku stomatologii w lublinie

Post autor: Perygrinus » 24 wrz 2013, o 20:10

Hej wszystkim . Zbliża się koniec rekrutacji na większości Uniwersytetów Medycznych, dla tego zwracam się do Was z małą prośbą. Co roku jest tak, że maturzyści którym najlepiej poszła matura dostają się na medycynę lub stomatologię do kilku miast (czego bardzo im gratuluję ) i składają tam dokumenty, by w trakcie wakacji zastanowić się co wybrać. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że niektórzy z nich często zapominają je potem wybrać, co w konsekwencji skutkuje tym, że kilka miejsc co roku na każdym z wyżej wymienionych kierunków się marnuje.
Moja przyjaciółka jest dosłownie tuż pod kreską na liście stomatologii na PUMie, to jest jej wymarzony kierunek na który od zawsze chciała się dostać. Dla tego, jeśli złożyłeś papiery na stomatologie do Szczecina (lub jakikolwiek inny kierunek, bo przecież na innych uczelniach też są osoby które czekają na miejsce) a się tam nie wybierasz, to proszę Cię, oficjalnie zrezygnuj z miejsca które zajmujesz. Możesz to zrobić w prosty sposób wysyłając pisemną rezygnację z odręcznym podpisem na adres biura rekrutacyjnej PUM w Szczecinie (Biuro Rekrutacji PUM ul. Rybacka 1 70-204 Szczecin p. 201, II piętro).
Wieżę, że jako przyszłemu lekarzowi/stomatologowi nie jest Ci obce dobro innego człowieka . Poza tym, dobre uczynki zawsze wracają !

P.S. Przepraszam za offtop, ale myślę, że sprawa jest na tyle ważna i dotycząca tak wielu ludzi, którzy znajdują się tuż pod progami na listach najbardziej obleganych kierunków, że Moderatorzy powinni mi to wybaczyć :p …

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post