Iszy rok na Analityce medycznej (akademik)

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
FroGull
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2011, o 18:07

Iszy rok na Analityce medycznej (akademik)

Post autor: FroGull »

Hej mam do was pytanie odnośnie akademika
1. Jakie tam są warunki socjalne w akademiku na Ostrogórskiej 30
2. Cena akademika za pokoje
3. Tam samemu dobiera się osoby do pokoju czy ktoś z góry ustala z kim ma się bytować w takim pokoju ?
4. Jakie rzeczy warto ze sobą zabrać
5. Istnieje jakieś forum gdzie każdy mówi skąd jest lub coś w ten desen

Teraz troszkę inne odnośnie tych studiów
6. Czy plan zajęć jest takim sam jak z poprzedniego roku (znalazłem jeden na stronie śuma)
7. Czy jest jakiś wykaz książek lub czegokolwiek co trzeba mieć na wykłady/ćwiczenia
8. Kiedy otrzymuje się indeks

z góry dziękuję za pomoc
Shenanigans
Posty: 12
Rejestracja: 18 lip 2012, o 18:41

Re: Iszy rok na Analityce medycznej (akademik)

Post autor: Shenanigans »

Co do akademika niewiele mogę powiedzieć bo tam nie mieszkałam. Ale zazwyczaj mieszka się w 2,3 osoby i chyba można wybrać z kim się będzie.

Co do reszty pytań:
Plan nie jest taki sam, z resztą dziekanat w poniedziałek podał harmonogram na ten semestr.
Nie ma wykazu książek. Trzeba sobie radzić samemu. Na pierwszym roku przyda Ci się - Seminaria z Cytofizjologii Kawiaka, Podstawy anatomii człowieka Gołębia, skrypt wykładowców z chemii ogólnej i nieorganicznej, Histologia Sawickiego, Fizjologia człowieka w zarysie Traczyka, Chemia Organiczna McMurry. To chyba wszytko.
Indeks otrzymuje się podczas immatrykulacji
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości