dylemat co do poprawy matury z chemii

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: dylemat co do poprawy matury z chemii

Post autor: goodman »

rvn5, nie prędzej ucieknę na zmywak do Anglii, ewentualnie, przy dobrych wiatrach, (po znajomości) może uda mi się gdzieś dostać na specjalizacje chociaż z medycyny rodzinnej kto wie?
Tak czy inaczej, zrujnowałem sobie całe życie, bo mogłem iść na WÓM i należeć do ścisłej elyty polskich medyków
Awatar użytkownika
smile22
Posty: 269
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:02

Re: dylemat co do poprawy matury z chemii

Post autor: smile22 »

Takie stwierdzenia jak elita, prestiż, strasznie mnie śmieszą, ponieważ każda uczelnia prezentuje bardzo wysoki poziom, każda ma plusy i minusy. A to gdzie skończy się studia jest mało ważne, gdyż liczy się to jakim jest się specjalistą.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2013, o 13:12 przez smile22, łącznie zmieniany 1 raz.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: dylemat co do poprawy matury z chemii

Post autor: mis koala »

goodman - nie wiem chyba mi się jakaś reklama skopiowała
Chce wam się uczyć i w ogóle studia zaczynać? nie lepiej od razu zaciągnąć się do Biedronki? Chociaż tych z UJ czy WUM to może do Makro zechcą?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: dylemat co do poprawy matury z chemii

Post autor: Mårran »

A może nawet do Lidla

Dajcie sobie spokój z prestiżami i innymi takimi. Jak już to ewentualnie wyniki LEPu, ale tu różnice są minimalne.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości