Próg lekarski 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Czyaba
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 08:28

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Czyaba »

W momencie, kiedy jestem zaraz pod kresk?. Pozdrawiam wszystkich.
venturi27
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2013, o 15:53

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: venturi27 »

UWM - 424 potwiedzone
Czyaba
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 08:28

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Czyaba »

Ej, jak to mo?liwe, mam 426.
venturi27
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2013, o 15:53

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: venturi27 »

Sorry mój bd
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: fronc »

Jaki bd ? wys?ali Ci maila czy nie ?
venturi27
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2013, o 15:53

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: venturi27 »

Dobra, dobra nie spinajcie si? Próbuj? zaklina? rzeczywisto, mam nadziej?, ?e co? z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: fronc »

No, ale wyt?umacz co za bd ? przywidzia? Ci si? mail ?
Wgl to co? dla mnie za bardzo stoi, mam wra?enie ?e po?owa tych co poprawili anatomi? nie zabra?a papierów. Ju? to widz? b?d? mieli t? inauguracj? jutro i na lekarskim nie b?dzie pewnie po?owy ludzi :p
Czyaba
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 08:28

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Czyaba »

Fronc - a poprawili? Bo zdaje si?, ?e to Twoi kumple -) Kurcze, bo waham si? czy kompletowa? ksiki czy nie.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: fronc »

Jeden to mój kumpel 10 osób obla?o komisa i powtarza anatomi? .
Ty raczej mo?esz kompletowa?, ale czy ja mog? to nie wiem

Ale mówi? ?e maj? bogat? bibliotek?, to na razie mo?e lepiej kompletowa? co najwy?ej pdfy z chomika
Czyaba
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 08:28

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Czyaba »

Fronc - podziwiam Twój entuzjazm i pozytywne nastawienie. Napisali Ci, ?e sko?czyli rekrutacj? - co dla mnie oznacza ostateczny koniec, a Ty ci?gle mnie utrzymujesz przy nadziei. Dzi?kuj? -)

A propos pdfów - widzia?e? reklam? papieru toaletowego na tablecie? xD Hehehehe! Co ksika to jednak ksika -)
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: fronc »

Widzia?em eeema No wiadomo, ale jednak jeszcze sie nie dosta?e?, wi?c nie ma sensu kupowa?- a jak nagle si? dostaniesz to b?dziesz mia? z czego si? nauczy? na pierwsze zaj?cia przynajmniej.

No bo oni tam pieprz? g?upoty w tej rekrutacji - chocia?by drOla zrezygnowa?a, a oni nie dzwoni? - masa uczelni si? przesuwa a tu stoi wszystko. W ?odzi wydaje mi si?, ?e dzwoni? bo grupa na fb zacza rosn gwa?townie. A w?a?nie w grupie uwm brakuje jeszcze 50 osób, ?eby sie liczba zgadza?a - st?d moja z?udna nadzieja
Czyaba
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 08:28

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Czyaba »

Je?eli chodzi o ?ódzk? ekip? - to nie ma si? co ?udzi? - tam nic nie spadnie. I nie dzwoni?, bo bym o tym wiedzia?a Maj? przyj?ty nadmiar nawet na wojleku.
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Ascara »

fronc pisze:10 osób obla?o komisa i powtarza anatomi? .
Zarekrutowa?y si? niektóre osoby, które obla?y ju? w lutym. 6 osób. Drugi semestr w ko?ach obla?o znów 6 osób. Komisyjny z histologii 2 osoby, z anatomii 7 osób. W sumie daje to 21 osób. To ju? do du?a grupa osób, z których ka?da mo?e (cho? nie musi) si? rekrutowa?.

Z tego, co wiem, na rekrutacji wyczytane zosta?y 2 osoby z naszego roku, które dosta?y si? ju? na drugi, z czego jedna przysi?ga, ?e nawet si? nie rekrutowa?a (i w sumie mo?na jej wierzy?, bo zda?a ju? w czerwcu, wi?c przed rekrutacj?).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości