ksi??ki i materia?y niezb?dne na 1 rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: ksi??ki i materia?y niezb?dne na 1 rok

Post autor: czornydanio90 »

cytokinina pisze:Mo?e to g?upie pytanie, ale wol? si? upewni?
Informacja ze strony cm umk: Na zaj?ciach z Anatomii prawid?owej wymagany jest fartuch, czepek lub chusta na g?ow?, zmienne obuwie medyczne, r?kawiczki lateksowe jednorazowe
Czyli jak dobrze rozumiem ca?y ten sprz?t mamy mie? ze sob? na zaj?ciach w grupach, a nie na wyk?adach?
Jebueeeeeem

Ja chodz? na wyk?ady w fartuchu, czepku, masce na twarzy, ze skalpelem i stetoskopem
qwe354
Posty: 19
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 19:32

Re: ksi??ki i materia?y niezb?dne na 1 rok

Post autor: qwe354 »

na zaj?cia z anatomii potrzebne jest koniecznie to obuwie i je?li tak to co to za cuda?
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: ksi??ki i materia?y niezb?dne na 1 rok

Post autor: asia_asia »

mo?e lepiej zapytaj kogo? kto ju? mia? zaj?cia w prosektorium, bo jest nowe i ciko wyczu?. ja kupilam jakie? byle jakie tenisówki - bia?e, mój kolega ma pierwsze ?wiczenia jutro i zamierza wzi jakie? tam bia?e sportowe wi?c moge poinformowa? czy by?o to potrzebne i takie butki przesz?y :P
giroud
Posty: 5
Rejestracja: 4 paź 2013, o 18:20

Re: ksi??ki i materia?y niezb?dne na 1 rok

Post autor: giroud »

Dwa pytanka.

Kiedy? dorwa?em starego sobotte rok wyd. chyba 1996 i mia? ona takie bardzo przydatne tabelki z przyczepami mini z danej partii itp. W nowym widzia?em tego nie ma i wgl te nowe wydania jako? nie przypadaj? mi do gustu. Orientuje si? kto? w jakich wydaniach s? te tabelki a w jakich nie? I ogólnie czy kupowanie starego wyd. si? op?aca?

I drugie. Macie jaka? stronk?, skrypcik, s?owniczek cokolwiek do t?umaczenie nazw anatomicznych z ?aciny na angielski? Ogó?em chc? si? uczy? po ?acinie anaty bo jest na to przyzwolenie ale chc? si? orientowa? w angielskim te? troch?.
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: ksi??ki i materia?y niezb?dne na 1 rok

Post autor: hotdog1990 »

Je?li chodzi o atlas to nie pami?tam w których wydaniach s? te tabelki, ja akurat mia?em takie z tabelami, pocz?tkowo troche z nich korzysta?em a potem praktycznie wcale.
Je?li masz mo?liwo kupi? taniej lub dosta? od kogo? stare wydanie( ale nie starsze ni? sprzed 10-15 lat chyba ?e w spisie s? polecane starsze). to bierz bez wahania bo poza uk?adem stron praktycznie niczym warto?ciowym si? nie ró?ni? od tych najnowszych.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: ksi??ki i materia?y niezb?dne na 1 rok

Post autor: Matjozi »

giroud, w tej chwili s? doczone w osobnej ksieczce tabele mini, stawów i nerwów. Uwzgl?dniaj? przyczepy, dzia?anie, unerwienie mini, osiowo stawów, zakres dzia?ania nerwu itp Mam te tabele, je?te? zaisteresowany/a to pisz
giroud
Posty: 5
Rejestracja: 4 paź 2013, o 18:20

Re: ksi??ki i materia?y niezb?dne na 1 rok

Post autor: giroud »

Do biochemii tylko Harper? Czy Ba?kowski si? te? nadaje?
A i jakie wydanie Harpera najlepsze?
tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: ksi??ki i materia?y niezb?dne na 1 rok

Post autor: tylczynskaj »

Bankowski troch? za ma?o ale jest przyst?pniej napisane.
Dobrze jest przeczytac Ba?ka a po?niej Harpera.
stokrotka500
Posty: 41
Rejestracja: 29 sie 2011, o 19:41

Re: ksi??ki i materia?y niezb?dne na 1 rok

Post autor: stokrotka500 »

sprzedam 4 grube teczki z materialami z anatomii i histologii na pierwszy rok
medAsia
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2014, o 09:35

Re: ksi??ki i materia?y niezb?dne na 1 rok

Post autor: medAsia »

stokrotka500 pisze:sprzedam 4 grube teczki z materialami z anatomii i histologii na pierwszy rok
W jakiej cenie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości