ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Catalina
Posty: 15
Rejestracja: 28 lis 2012, o 22:30

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Catalina »

Ja tez się dostałam szukam mieszkania, więc jak ktos szuka miłej współlokatorki to proszę o info
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

Na stomie jest póki co fajnie. Mieliśmy na razie jedynie zajęcia z łaciny i dzisiaj wykład z Informatyki i biostatystyki + szkolenie BHP.
BiałaNoc
Posty: 161
Rejestracja: 10 maja 2011, o 20:06

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: BiałaNoc »

Catalina pisze:Ja tez się dostałam szukam mieszkania, więc jak ktos szuka miłej współlokatorki to proszę o info
Catalina kiedy dostarczasz papiery? Zabrze? Kato?
Catalina
Posty: 15
Rejestracja: 28 lis 2012, o 22:30

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Catalina »

Jutro Kato
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: ich_bin »

Mieliśmy na leku 3 wykłady [BHP, anatomia i historia medycyny] i łacinę, która trwała z 15 min. Zapisaliśmy się też na języki. Tak poza tym, to nic więcej. Dziś jest dzień rektorski, więc mamy spokój -)
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Anarionn »

A ja jestem 4 na liście oczekujących O.o myślicie że coś z tego może być W ogóle to poronione żeby w trakcie już trwania roku rekrutacja działała
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

Poronione? Powiedz to osobom, które dostały się np. 2-go października. A jeżeli tak Cię to denerwuje, to zrezygnuj z rekrutacji i nie będziesz musiał się z tym poronionym pomysłem zmagać.
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Anarionn »

Jak dostane się 8 (termin) dalej będę twierdził, że to poronione.
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

To się właśnie nazywa hipokryzją.
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Anarionn »

Czy to oznacza, że się nie będę cieszyć? Nie. Po prostu po coś są te całe inauguracje, spotkania organizacyjne dzien, dwa przed rozpoczęciem roku. Nie spotkałem się wśród znajomych by gdzieś trwała rekrutacja już po rozpoczęciu roku akademickiego. Pzdr
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

W takim razie wyjściem jest napisać lepiej maturę. Również pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Anarionn »

Co ew mam zamiar zrobić. I nast razem pomyśl dwa razy nim nazwiesz kogoś hipokrytą, a przed pomyśleniem przekartkuj Słownik Języka Polskiego. Pzdr
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

Było to jak najbardziej przemyślane Jeżeli nazywasz coś poronionym", ale jednocześnie (w zależności od tego, jak wiatr zawieje) chcesz czerpać z tego korzyści, jest to jak najbardziej obłudne. Abstrahuję w tym momencie od tego, czy byś się cieszył, czy też nie.
To, że rekrutacja trwa do tej pory, a panie w dziekanacie dwoją się i troją, żeby to wszystko ogarnąć i przyjąć jak największą liczbę osób, jest dużą szansą dla grona maturzystów.

PS Następnym razem, zanim każesz komuś sięgnąć po słownik, sam napisz swoją wypowiedź bez błędów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości