B.Bukała które części?

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
daqsia
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2013, o 21:18

B.Bukała które części?

Post autor: daqsia »

Cześć, piszę do Was z prośbą o radę. Przeczytałam na forum wiele opinii (praktycznie samych pozytywnych) na temat książki B.Bukały z serii Trening przed maturą. Cały komplet wynosi zazwyczaj 180zł, stąd moje pytanie - czy warto kupować wszystkie części? Które polecacie najbardziej? Co sądzicie również o zbiorach zadań i testach z tej samej serii? Z góry dziękuję

Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: B.Bukała które części?

Post autor: mrsdavis »

Ja mam wszystkie części, ale najczęściej korzystałam z fizjologii roślin. Według mnie akurat w Omedze ten dział był zrobiony najlepiej spośród wszystkich innych pozycji różnych wydawnictw.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: B.Bukała które części?

Post autor: Madridistka »

Jakąś biogeografię można chyba odpuścić
daqsia
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2013, o 21:18

Re: B.Bukała które części?

Post autor: daqsia »

Dziękuję a co ze zbiorami zadań?

Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: B.Bukała które części?

Post autor: Madridistka »

Zadania po dziale w Bukale są świetne, w ogóle wszystko z pakietów Omegi jest godne polecenia, dodatkowo jeszcze polecają Czarnockiego. Najważniejsze jednak są arkusze, najlepiej zacząć je robić jak najszybciej i zrobić je nie raz, ale co najmniej 2 razy.
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: B.Bukała które części?

Post autor: antropolog95 »

Z czystym sumieniem polecam fizjologie roślin, genetyke i komórkę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość