Studia

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Shady Lane
Posty: 3
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 17:38

Studia

Post autor: Shady Lane »

Mam nadzieje, ze pisze to we wlasciwym dziale. Jesli nie to z góry przepraszam.
Wiec teraz jestem w klasie maturalnej. Profil biologiczno-chemiczny. I nie mam pojecia co chce studiowac. Moze sobie pomyslicie : żałosne. Ale do konca wrzesnia trzeba wiedziec co sie zdaje na maturze. Wiem, ze bede zdawac biologie. Ewentualnie chemie (choc nie jestem z tego przedmiotu najlepsza)badz matematyke. Mam do Was wielka prosbe. Może macie jakies pomysły na to co mozna studiowac. Zastanawiałam sie nad biotechnologią, ale z tego co tu czytałam zrozumiałam, ze nie warto tego studiowac.
Z góry naprawde dziekuje
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Studia

Post autor: Savok »

IMHO warto studiowac to, co cie interesuje.
Pytanie kogos obcego, o to, co powinnas studiowac mija sie z celem.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: Studia

Post autor: Andzia »

Zanim przeczytałam wypowiedź Savoka, chciałam napisać to samo.
A że mnie kolega uprzedził, powiem inaczej - zastanów się co chciałabyś robić, bo studia to kropla w morzu całego życia. Potem jeszcze będziesz musiała ten zawód wykonywać.

Pamiętaj, że łatwiej jest się nauczyć na maturę i zdawać dodatkowy przedmiot, niż to się miało w planach, a iść na wymarzone studia, niż iść na studia ot tak i pluć sobie w brodę pół życia. Pomyśl.
Shady Lane
Posty: 3
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 17:38

Re: Studia

Post autor: Shady Lane »

Mi nie chodziło o to, zebyscie mi napisali co mam studiowac. Tylko czy macie jakies pomysły co mozna studiowac zdajac na maturze biologie, ewentualnie chemie badz matematyke. Bo ja za bardzo nie wiem co ja moge robić z takimi zainteresowaniami.
Zastanawiałam sie tez nad ochrona środowiska, to mnie dosc interesuje, ale nie wiem co za bardzo mogłabym po tym robić
Ps: Dziekuje, za odpowiedz na mój post
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Studia

Post autor: Savok »

Wymysl sobie, co ciebie interesuje, prawie na 100% istnieje taki kierunek.
Poszukaj po stronach uczelni gdzie mozna to studiowac. Na tym portalu w dzialeStudia masz wypisane praktycznie wszystkie mozliwe kierunki biol-pochodne z miejscami studiowania.

Postaraj sie troche sama.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości