Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Girion
Posty: 700
Rejestracja: 17 maja 2011, o 20:02

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Girion »

Takie pytanie: do kiedy chcecie skończyć materiał, w sensie że tyle, umiem wszystko, teraz tylko arkusze"?

Pozdrowionka.
Awatar użytkownika
truuskaawka
Posty: 115
Rejestracja: 13 kwie 2013, o 11:52

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: truuskaawka »

sygilaria pisze:Fajna sprawa z tą lewą ręką, zaraz wypróbuję
Ja też . Skoro tylu osobom pomaga to może coś w tym jest

wole_zelki
Posty: 39
Rejestracja: 13 paź 2013, o 14:18

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: wole_zelki »

Girion pisze:Takie pytanie: do kiedy chcecie skończyć materiał, w sensie że tyle, umiem wszystko, teraz tylko arkusze"?

Pozdrowionka.
Zdaje mi się, że do lutego byłoby ok. W sumie zastanawiam się czy nie od końca lutego
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Jannx »

Girion pisze:Takie pytanie: do kiedy chcecie skończyć materiał, w sensie że tyle, umiem wszystko, teraz tylko arkusze"?

Pozdrowionka.
patrząc na mój stan to w dniu matury
a tak serio. Wydaje mi się że ja to nigdy nie dojde do takiego oświecenia duchowego że będę czuł że umiem. Zawsze mam wrażenie że mogę coś doczytać. Arkusze tak na poważnie zacznę chyba też w lutym
BialaPanna
Posty: 231
Rejestracja: 25 lip 2012, o 14:10

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: BialaPanna »

Girion pisze:Takie pytanie: do kiedy chcecie skończyć materiał, w sensie że tyle, umiem wszystko, teraz tylko arkusze"?

Pozdrowionka.
Obstawiam marzec, przełom marca i kwietnia.
Awatar użytkownika
luxaeterna
Posty: 135
Rejestracja: 20 wrz 2013, o 19:31

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: luxaeterna »

Ja nie mogę. Jest to zwykły poniedziałek, a tyle przygód miałam dzisiaj w szkole. Ewakuacja, bomba w szkole, haha.

Swoją drogą, jakie zbiory z chemii i bioli polecacie? Tylko błagam, żeby posiadały autorskie testy i były na wysokim poziomie.
Huaweii
Posty: 133
Rejestracja: 27 sie 2013, o 19:53

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Huaweii »

luxaeterna pisze:Ja nie mogę. Jest to zwykły poniedziałek, a tyle przygód miałam dzisiaj w szkole. Ewakuacja, bomba w szkole, haha.

Swoją drogą, jakie zbiory z chemii i bioli polecacie? Tylko błagam, żeby posiadały autorskie testy i były na wysokim poziomie.
Białystok?
wole_zelki
Posty: 39
Rejestracja: 13 paź 2013, o 14:18

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: wole_zelki »

A ile czasu w tygodniu poświęcacie na naukę z tych maturalnych przedmiotów, tzn. chemii i biologii? Ja już świrusa łapię i boję się, że nie zdążę ze wszystkim
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Kacperek »

Minimum 2h dziennie, plus dwie godziny korków z chemii i dwie z biologii (w tygodniu).

Jest tutaj jakaś dobra duszyczka, która ma jakieś dobre notatki z podstaw elektrochemii, albo przynajmniej moze mi zeskanowac ten dzial z operonu (cz. III z tego co sie orientuje), bo tylko tą część zgubiłem.
Awatar użytkownika
luxaeterna
Posty: 135
Rejestracja: 20 wrz 2013, o 19:31

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: luxaeterna »

Sunny_, tak, tak! 8DD W wiadomościach o tym mówili?!

wole_zelki, trudno mi policzyć, ale obstawiam, że jakieś 20 godzin tygodniowo jest, gdy się przyłożę.
Awatar użytkownika
Tescka
Posty: 356
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 11:50

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Tescka »

U mnie też wyjdzie jakieś 2h dziennie przynajmniej. Staram się robić trochę chemii i trochę biologii, ale jak jutro mam spr no to oczywiste, że bardziej skupie się na tym z czego ten spr jest.

Czuje 1 z izomerii jutro ^ ^
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Karibu »

KacperFA pisze:Minimum 2h dziennie, plus dwie godziny korków z chemii i dwie z biologii (w tygodniu).

Jest tutaj jakaś dobra duszyczka, która ma jakieś dobre notatki z podstaw elektrochemii, albo przynajmniej moze mi zeskanowac ten dzial z operonu (cz. III z tego co sie orientuje), bo tylko tą część zgubiłem.

Jakby co, mogę zeskanować, ale dopiero w czwartek wieczorem

Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Karibu »

Tylko, że ja mam Rożka
nie mniej, jakby co, nie sprawy

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości