Matura2015-Technikum a rekrutacja na studia

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
royvera
Posty: 1
Rejestracja: 3 lip 2011, o 16:30

Matura2015-Technikum a rekrutacja na studia

Post autor: royvera »

Witam!
Jestem w 3 klasie technikum (rocznik 95) Z tego co wyczytałam maturę-2015 będę zdawać jeszcze na starych zasadach. Nie mam obowiązku zdawać dodatkowego przedmiotu i nawet nie mam zamiaru tego robić, ponieważ jestem już zdecydowana na uczelnię prywatną, która jak do tej pory wymagała tylko zdanie podstawowej matury I teraz nasuwa się takie pytanie, czy rekrutacja 2015/2016 na uczelnie niepubliczne ulegnie zmianie i uczniowie technikum będą zobowiązani także pisać jakiś dodatkowy przedmiot? Czy będzie się liczyła po prostu zdana podstawowa matura, JESZCZE na starych warunkach, bez przedmiotu dodatkowego?
Wiem, że jeszcze sporo czasu, ale chciałabym już wiedzieć, czy będę musiała zdawać coś dodatkowego Nigdzie jeszcze to nie jest opisane, ale chciałabym wiedzieć czy taka sytuacja jest możliwa.

Z góry dziękuję za informacje!
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Matura2015-Technikum a rekrutacja na studia

Post autor: tchorz »

Jest możliwa.Chociaż z drugiej strony jest niż i te prywatne raczej bija się o studentów
Uczelnie mają obowiążek podawania warunków rekryutacji rok wcześnie zwykle maj czerwiec. Po prostu zadzwoń i się zapytaj.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość