MON łódź medyczne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Patataj
Posty: 6
Rejestracja: 15 lip 2013, o 19:10

Re: MON łódź medyczne

Post autor: Patataj »

nie mam totalnie nic
Pensjonarka
Posty: 135
Rejestracja: 23 gru 2011, o 20:59

Re: MON łódź medyczne

Post autor: Pensjonarka »

Dużo nie spadnie, nie ma co się oszukiwać, jakieś 415 na następnym progu. Ja mam 404, dzwoniłam dziś drugi raz i nie będzie innych list, następna będzie wyglądała tak samo, oni sami nie wiedzą czemu tak jest.
Awatar użytkownika
dzasta94
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2013, o 09:54

Re: MON łódź medyczne

Post autor: dzasta94 »

modlę się, żeby jednak spadł ten próg. Ja mam 412, ale jakoś straciłam nadzieję, trzeba pewnie będzie spróbować za rok< a jeśli chodzi o listę to dla mnie to bynajmniej podejrzane.
Awatar użytkownika
dzasta94
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2013, o 09:54

Re: MON łódź medyczne

Post autor: dzasta94 »

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć tę listę, która się dziś pojawiła? z tego co mi wyszło jeśli odjąć osoby, które zrezygnowały lub nie złożyły dokumentów, liczba osób przyjętych wynosi 54, ja tego nie rozumiem.
Awatar użytkownika
kowmed
Posty: 22
Rejestracja: 23 lip 2013, o 22:52

Re: MON łódź medyczne

Post autor: kowmed »

albo to sprawa dla wojskowego NIK albo cięcia w budżecie dotarły tak szybko do MON
icha
Posty: 22
Rejestracja: 28 sty 2013, o 01:21

Re: MON łódź medyczne

Post autor: icha »

Całkiem możliwe, że osoby które nie dostarczyły dokumentów mają jeszcze czas na odwołanie się od decyzji.
Awatar użytkownika
dzasta94
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2013, o 09:54

Re: MON łódź medyczne

Post autor: dzasta94 »

witam ponownie, dzwoniłam, próg z dzisiejszej listy to 418, ja mam 412 i jestem 17 jak to pani powiedziała pod kreską", także przynajmniej ja na ten rok już całkowicie straciłam nadzieję, wszystkim innym życzę powodzenia)
qwert4
Posty: 2
Rejestracja: 5 sie 2013, o 17:16

Re: MON łódź medyczne

Post autor: qwert4 »

Jest ktoś z woj-leku w ramach MON, kto miał być na liście przyjętych, a nagle się nie dostał

24.07 byłem dwa pkty pod kreską, telefonicznie powiedzieli mi, że jestem 4. na rezerwowej na 6 wolnych miejsc (zakwalifikowane były wtedy 54 os./60 miejsc) spadł próg, a na liście mnie nie ma, bo ponoć jednak jestem 9. wśród osób z 418 punktami (brane są pod uwagę testy sprawnościowe). Na opublikowanej wczesnym popołudniem liście zakwalifikowane do przyjęcia są tylko dwie osoby, bo ponoć reszta z szóstki złożyła dokumenty przed 10., czyli tuż po zakończeniu obrad komisji ]

Śmierdzi mi tu mocno delikatną manipulacją, ale mam związane ręce, bo listy rezerwowe MONu nie są publikowane, informację o swojej pozycji uzyskałem jedynie telefonicznie, a rozmowy nie są nagrywane i nie sądzę, żeby WSO jutro chciało się ze mną podzielić wynikami testów kolegów (ochrona danych osobowych)), dlatego szukam sprzymierzeńców. Wiadomo: sam niewiele zdziałam, więc jeżeli ktoś, coś - czekam na wieści
somethingMore
Posty: 47
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 22:37

Re: MON łódź medyczne

Post autor: somethingMore »

ile trzeba mieć średnio ze sprawnościowego i rozmowy?
Awatar użytkownika
sylwucha010
Posty: 585
Rejestracja: 5 maja 2009, o 19:35

Re: MON łódź medyczne

Post autor: sylwucha010 »

a gdzie są koszary ?
Awatar użytkownika
Hypokrates
Posty: 89
Rejestracja: 29 cze 2010, o 14:54

Re: MON łódź medyczne

Post autor: Hypokrates »

Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego w Łodzi - 6 sierpnia, przy Włókniarzy)
quahodron
Posty: 13
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 16:26

Re: MON łódź medyczne

Post autor: quahodron »

Dostałbym się na MON z wadą wzroku -0,75D w obu oczach ? strasznie pogmatwane są te regulaminy
llalice
Posty: 20
Rejestracja: 22 maja 2013, o 11:33

Re: MON łódź medyczne

Post autor: llalice »

Oczywiście, ze tak. Wada wzroku nie dyskwalifikuje

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości