Pomoc dentystyczna- kurs, co myślicie ?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
dzikus
Posty: 104
Rejestracja: 21 paź 2011, o 18:31

Pomoc dentystyczna- kurs, co myślicie ?

Post autor: dzikus »

powiedzcie mi, co sądzicie o kursach jednodniowych z pomocy dentystycznej ? Czy mają jakkiekolwiek zastosowanie w rzeczywistości (wiem, że asystentka stomatologiczna to rok nauki, a nie dzień). Ostatnio na mojej skrzynce mailowej pojawiło się takie coś:
Zapraszamy na szkolenie Pomoc dentystyczna", które odbędzie się w dniu 16.11.2013 w godz. 8.00-16.00. Szkolenie dla osób chcących pracować jako pomoc dentystyczna.
Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia.
Program:
1. Dokumentowanie świadczeń usług medycznych
2. Zasady asystowania przy zabiegach dentystycznych
3. Organizowanie stanowiska pracy własnej pomocy dentystycznej zgodnie z zasadami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska
4. Zasady przygotowania sprzętu i materiałów do zabiegów dentystycznych
5. Zasady wyjaławiania i odkażania urządzeń oraz narzędzi
Z jednej strony, to w rzeczywiostości pielegniarki po jedodniowym kursie z ekg, wyparły z gabinetów wykwalifikowanych elektroradiologów, myślicie, że to samo czeko z asystą stom ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości