[Link] Na które uczelnie można zdawać z rozszerzoną fizyką?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: Collo »

mis koala pisze:Ja to jestem ciekawa jak będą się kształtowały progi po tej nowej maturze To za rok czy za dwa dopiero?
W 2015 będzie pierwsza nowsza matura. Szkoda mi tego rocznika, bo mało próbnych będą mieli do zrobienia.

maks234
Posty: 76
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 12:22

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: maks234 »

Colloportus pisze:Ustalanie progów przed wynikami matur to wróżenie z fusów :-P No i pierwszy próg jeszcze o niczym nie świadczy. -)

Pierwszy próg świadczy o tym, że w tym roku już wyższego nie będzie - z reguły
maks234
Posty: 76
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 12:22

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: maks234 »

Colloportus pisze:
mis koala pisze:Ja to jestem ciekawa jak będą się kształtowały progi po tej nowej maturze To za rok czy za dwa dopiero?
W 2015 będzie pierwsza nowsza matura. Szkoda mi tego rocznika, bo mało próbnych będą mieli do zrobienia.

Za to progi niskie
Awatar użytkownika
daftpunk
Posty: 107
Rejestracja: 3 lip 2013, o 15:53

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: daftpunk »

pekal pisze:
Colloportus pisze:
mis koala pisze:Ja to jestem ciekawa jak będą się kształtowały progi po tej nowej maturze To za rok czy za dwa dopiero?
W 2015 będzie pierwsza nowsza matura. Szkoda mi tego rocznika, bo mało próbnych będą mieli do zrobienia.

Za to progi niskie

Zależy, co masz na myśli pisząc o niskich progach. To jest lekarski- tam niskich progów nie będzie nigdy, mogą one być co najwyżej względnie niższe". A i tak dostaną się ci, którzy napisali maturę lepiej od innych.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: Mårran »

Niskie na lekarski to i tak chyba jedne z najwyższych.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości